Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Akvarijumi ? ? ? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Branko Stevanovic
Akvarista



Registrovan: 26 Sep 2013
Poruke: 54
Lokacija: Kraljevo-Srbija

PorukaPoslao: Uto Okt 01, 2013 9:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Drustvo kao sto sam negde napisao vracam se posle ciklida opet na gupike.
Imam stara 2 akvarijum 25l i 72l , u 25 planiram da stavim na metice , a u veci da stavljam male.
Brine me da akvarijum 25l nije mali , ubacio bih tu sta znam 6 zenki i 2 muzijaka i nekog cistaca.

Sta vi mislite ?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Okt 01, 2013 9:58 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Zippy96
Akvarista



Registrovan: 20 Nov 2012
Poruke: 54
Lokacija: Beograd, Dobanovci

PorukaPoslao: Uto Okt 01, 2013 10:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nije mali, dovoljno je to za njih. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Branko Stevanovic
Akvarista



Registrovan: 26 Sep 2013
Poruke: 54
Lokacija: Kraljevo-Srbija

PorukaPoslao: Uto Okt 01, 2013 10:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala i ja sam tako misleo , akvarijum je 40x25x25 za filtraciju cu uzeti korner filterne znam koje osvetljenje da stavim , verovatno ce biti stedljiva.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Zippy96
Akvarista



Registrovan: 20 Nov 2012
Poruke: 54
Lokacija: Beograd, Dobanovci

PorukaPoslao: Uto Okt 01, 2013 10:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imam ja jedan od 30l litara i drzim takodje gupike tu i mreste se redovno...takodje tu drzim stedljive.. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Branko Stevanovic
Akvarista



Registrovan: 26 Sep 2013
Poruke: 54
Lokacija: Kraljevo-Srbija

PorukaPoslao: Uto Okt 01, 2013 11:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Koju jacinu da uzmem imam jednu od 20w sto mislim da je prejako.

Jel mogu sonom kiselinom da se speru one naslage kamenca ja sam jednom istrljao sundjerom ali opet ih ima.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Zippy96
Akvarista



Registrovan: 20 Nov 2012
Poruke: 54
Lokacija: Beograd, Dobanovci

PorukaPoslao: Uto Okt 01, 2013 11:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

bolje ti je da ih uklonis sa metalnom zicom, to uvek upali...a mislim da ce ti biti dovoljna ta sijalica Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Sre Okt 02, 2013 7:20 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zicom ces izgrebati staklo i posle mozes da bacis ceo akvarijum. Polako sundjerom za sudove i sircetom...
Samo strpljenja.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Branko Stevanovic
Akvarista



Registrovan: 26 Sep 2013
Poruke: 54
Lokacija: Kraljevo-Srbija

PorukaPoslao: Pet Okt 11, 2013 11:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Lepo sam razlepio staklo , ali je vec bilo izgrebano tako da ce mi posluziti za izradu kotilica. Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Akvarijumi ostali za starim zemunskim... user001 Na poklon 6 Sre Apr 28, 2021 9:18 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Akvarijumi 400 l i 250 l police i RO Dzo Arhiva Malih Oglasa 3 Sre Avg 28, 2019 10:58 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Akvarijumi na prodaju Pecinac Arhiva Malih Oglasa 14 Čet Jun 20, 2019 8:05 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Moji Akvarijumi radovicmiladin86 Akvarijumi 4 Čet Maj 09, 2019 6:55 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Bojan95-akvarijumi Bojan95 Akvarijumi 44 Sre Mar 20, 2019 5:59 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License