Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Prvi okot gupike u mom akvarijumu Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Comi
Akvarista



Registrovan: 05 Mar 2013
Poruke: 10
Lokacija: Pancevo

PorukaPoslao: Ned Apr 28, 2013 9:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav ljudi, kao sto naslov kaze okotila mi se gupika, 8 malaca ima, e sad me interesuje kada da pocnem da ih hranim, i kada da vratim majku u zajednicki akvarijum, jer ona jos uvek ima crno kod repa, izvinite ako nesto nisam lepo napisao, prvi put imam malce pa sam malo uzbudjen! Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Apr 28, 2013 9:50 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Looniz
Akvarista



Registrovan: 08 Dec 2012
Poruke: 944
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Apr 28, 2013 10:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pocnes da ih hranis cim potrose zumancanu kesu, sto se vidi na oko, kad prestanu da budu zackasti Wink Kod mene je to bilo posle nekoliko dana. Kevu vrati cim prestane da se koti, to sto ima crno ne znaci da nije zvrsila Wink Moja se okotila pre 2 dana, i jos uvek ima crno, a malci vec uveliko sibaju po akvarijumu bez zumancane kese Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Comi
Akvarista



Registrovan: 05 Mar 2013
Poruke: 10
Lokacija: Pancevo

PorukaPoslao: Ned Apr 28, 2013 10:44 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala na odgovoru! Smile ali bojim se da je vratim da je ne bi muzijaci napadali previse, jel nece nista da joj fali da ostane u kotilici neko vreme? ili da je vracam, zao bi mi bilo da ugine... Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Looniz
Akvarista



Registrovan: 08 Dec 2012
Poruke: 944
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Apr 28, 2013 11:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nece joj nista faliti u kotilici, samo je hrani Wink Ja moju nisam odvajao, vec se kotila u zajednickom akvarijumu, juce bilo malaca oko 20-30, danas ne mogu vise od 10 da izbrojim Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Comi
Akvarista



Registrovan: 05 Mar 2013
Poruke: 10
Lokacija: Pancevo

PorukaPoslao: Ned Apr 28, 2013 11:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

hvala puno! Smile naravno i do sad sam je hranio! Smile od sinoc je u kotilici, danas se okotila ne znam kad tacno! Smile a jos jedna ce uskoro pa cu im samo zameniti mesta sutra uvece ili prekosutra verovatno! Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
uros
Akvarista



Registrovan: 25 Jan 2012
Poruke: 127
Lokacija: aleksinac

PorukaPoslao: Uto Apr 30, 2013 12:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Cestitam meni se pre 5 dana okotila jedna i bilo je 12 komada juce druga 20 komada.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Comi
Akvarista



Registrovan: 05 Mar 2013
Poruke: 10
Lokacija: Pancevo

PorukaPoslao: Uto Apr 30, 2013 6:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala ja imam 9 komada, jedna je mrtva okocena. Smile nadam se da ce uskoro i ove dve ja sam se nadao da ce to ranije pa da rastu zajedno! Very Happy inace su mi ovo prve gupike i jako sam ih zavoleo! Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Branko Stevanovic
Akvarista



Registrovan: 26 Sep 2013
Poruke: 54
Lokacija: Kraljevo-Srbija

PorukaPoslao: Sub Okt 12, 2013 9:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Comi ::
ali bojim se da je vratim da je ne bi muzijaci napadali previse


Ako u akvarijumu imas biljke i neke povrsinske trave , zenka ce se , ukoliko je budu napadali muzijaci , tu sakrtiti.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Potpuni početnik i moj prvi akvarijum Popac86 Početak u akvaristici 1 Čet Mar 07, 2024 9:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Dve rasvete na jednom akvarijumu? Maridza Rasveta 1 Čet Jul 20, 2023 8:51 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Prvi akvarijum? Maridza Početak u akvaristici 3 Čet Jun 01, 2023 12:47 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Tražim Kvalitetne Gupike Weiss Tražnja 0 Sub Maj 27, 2023 8:15 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Gupike bolest Dragutin96 Bolest 0 Pon Apr 24, 2023 11:07 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License