Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Moj pocetak Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
zozy26




Registrovan: 14 Okt 2013
Poruke: 0

PorukaPoslao: Sre Okt 16, 2013 2:33 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav svima,
pomoc mi je stvarno veoma potrebna, od ovolikih tekstova samo zaboli glava Very Happy
Kupio sam akvarijum od 60l, a voleo bih da bude biljni. Ljudi dajte savete, tj konkretne stvari, pocevsi od opreme, preko biljaka, ribica i svega ostalog...
Pocetak je i svako misljenje i saveti su mi dragoceni, a ja cu pazljivo sve to prouciti i poceti da izucavam.
Hvala puno i nadam se da nastavljamo druzenje....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Okt 16, 2013 2:33 am Snimi Poruku Nazad na vrh

HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Sre Okt 16, 2013 7:41 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

U biljnom akvarijumu ti je vrlo važna podloga i rasveta. Zapravo, to ti je najvažnije. Ljudi često naprave grešku na početku, pa zapostave te dve stvari. Dakle, obezbedi kvalitetnu podlogu i dovoljno jaku rasvetu. Rasveta mora da bude minimum 0,5W/l, koju ćeš kasnije da pojačavaš do nekih 0,8W/l. Kada obezbediš te uslove velike su šanse da te kasnije ne boli glava sa biljkama.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
zozy26




Registrovan: 14 Okt 2013
Poruke: 0

PorukaPoslao: Sre Okt 16, 2013 1:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala, drzim se ove price i nastavljam dalje izucavanje...
pozz
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
monte
Akvarista



Registrovan: 26 Jul 2013
Poruke: 61
Lokacija: Novi Sad - Tivat

PorukaPoslao: Sre Okt 16, 2013 3:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Samo pici po onim lepljivim temama i sve ces naci, eno ja sastavio sve sam, naravno uz po koje pitanje na forumu, ali sam se zato i nacitao tema.
Jes da malo zbunjuje toliko informacija odjednom, ali ide to pomalo Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
zozy26




Registrovan: 14 Okt 2013
Poruke: 0

PorukaPoslao: Sre Okt 16, 2013 6:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

svaka cast, pa da ubrzo budem na polovini znanja kao ti Smile
pitanja je mnogo, ali otom potom....
veliki pozz i hvala....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Pocetak price Milica Obradovic Početak u akvaristici 16 Pon Jan 25, 2021 9:49 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Novi pocetak sa Afrikancima Gladijator Afrički ciklidi 9 Uto Sep 22, 2020 12:50 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pocetak akv 128l pomoc AleksandaT90 Početak u akvaristici 4 Pet Jun 26, 2020 2:49 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pocetak - 27l Nebojsa92 Akvarijumi 2 Pet Maj 08, 2020 6:31 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pocetak 40L Trifke98 Početak u akvaristici 3 Ned Dec 01, 2019 1:43 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License