Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Anentome Helena Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
petrovic_n78
Akvarista



Registrovan: 21 Okt 2011
Poruke: 99
Lokacija: Mladenovac

PorukaPoslao: Uto Avg 27, 2013 9:33 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sinoc sam odvojio jednog koji je suprotnog pola od ova dva druga i sada rade rad za koji su nabavljeni. A ovaj prvi se vrti po kotilici kao lud cak nece ni da jede.... Nahvatao sam mu gomilu barskih ali nista....Ljubav je cudo Rolling Eyes Cool
Nisam se nadao da ce mi se tako nesto dogoditi,tako mi je i sa kozicama i jedna zebrica mi je bila puna jaja,a sada i 2 kraljevske neonke su pune jaja.... Kazu da im odgovara voda i da tada imaju nagone..... Ne znam koliko je to tacno....?.... Ali sam i ja srecan kada je njima lepo.... Very Happy Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Avg 27, 2013 9:33 am Snimi Poruku Nazad na vrh

radisa89
Akvarista



Registrovan: 03 Dec 2011
Poruke: 64
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Sub Okt 19, 2013 12:38 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da se i ja pohvalim malcima Very Happy
Posebno mi je drago zato sto sam imao samo dve helene na pocetku al posle jedno mesec dana zenka kriba mi pojela jednu, skenjao sam se maksimalno ali sam se zato juce obradovao kao nikad, izbrojao sam sedam malih helena \o/
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Sub Okt 19, 2013 7:07 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sta pije kafana? ojha pijanka
Cestitam zemljak, sasave su 100% kad su male jel da? Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
radisa89
Akvarista



Registrovan: 03 Dec 2011
Poruke: 64
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Sub Okt 19, 2013 9:42 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sasave i alave Very Happy
btw, koliko ih obicno bude?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
radisa89
Akvarista



Registrovan: 03 Dec 2011
Poruke: 64
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Čet Nov 07, 2013 4:42 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo jedna zanimljiva i meni bar neobicna stvar. Upravo sam ugledao jaje helene a imam samo jednog odraslog puza u akvarijumu i to vec neko vreme a pre dtri nedelje otprilike sam nasao desetak malih i izdvojio ih. Ako nisam pogresio( a verujem da nisam bar na osnovu svega sto sam video na forumu) helena polozila jaja i bez muzijaka Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
WoodyAllen
Akvarista



Registrovan: 28 Maj 2013
Poruke: 498
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Čet Nov 07, 2013 5:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dobio i ja male helene, No, ne znam hoće li ih pojesti velike ili koja ribica?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
radisa89
Akvarista



Registrovan: 03 Dec 2011
Poruke: 64
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Čet Nov 07, 2013 6:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Helene se jedu medjusobno tek ako nema drugog izvora hrane. Kod mene su neke porasle skoro pola cm u akvarijumu gde je bila i velika, ali sam ih svejedno izdvojio u manji gde bolje napreduju jer ima vise puzeva
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Ned Nov 17, 2013 11:11 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Helene sa algama ...

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Danijel-CH
Akvarista



Registrovan: 01 Avg 2013
Poruke: 204
Lokacija: Villeneuve, VD

PorukaPoslao: Čet Dec 05, 2013 11:34 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da li helene mogu napast nerite? Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Pon Feb 03, 2014 10:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Helene polozile jaja ispod mahovine, na panjicu ...

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Uto Mar 11, 2014 9:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo jedne interesantne slike gde se vidi kako se helena zakopala u pesak i izbacila pipak Smile

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
drinabb
Akvarista



Registrovan: 23 Maj 2013
Poruke: 275
Lokacija: Bajina Basta

PorukaPoslao: Pet Apr 11, 2014 11:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam po prvi put uzivo video kako jede puza ali me bebac prekinuo u toj prestavi i kad sam se vratio zatekao sam samo ljusturu.
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
pijavica
Akvarista



Registrovan: 09 Dec 2012
Poruke: 16
Lokacija: NIS

PorukaPoslao: Ned Apr 20, 2014 10:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ljudi, imam jedno pitanjce, ali najpre da vam objasnim situaciju.
pre od prilike 4 meseca sam imao 100 000 maleyiskih puzeva u akvarijumu. 1/3 sam verovatno izbaci rucno (shvatio sam da je to posao za Sizifa a ne mene), pa sam nabavio 10 helena. one su odradile posao, sada nemam niti jednog velikog malezica , ostali su oni naj sitniji. jaja helene vidjam svud po akvarijumu, ali malih helena nema. jedinu da su skroz isti kao i malezici pa da ih ne razlikujem. Koliko traje inkubacija nihovih jaja. mozda im nesto ne odgovara. vodu menjam na 10 dana , temperatura 24-25C, ne radim hemiju!!!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Uto Maj 27, 2014 9:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Vladimir95
Akvarista



Registrovan: 20 Jun 2012
Poruke: 334
Lokacija: Valjevo

PorukaPoslao: Sre Sep 24, 2014 11:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image

Na slici mozete videti 2 para Helena kako vode ljubav Very Happy
i dva kuli kulija koji smetaju Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Poklanjam nekoliko malih Helena puzeva UrosB Na poklon 0 Sre Jul 28, 2021 2:25 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Puzevi Helena i Amazonac (jabucar) sa... Spavalica13 Razmnožavanje 5 Sre Apr 22, 2020 1:09 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka puž Helena chaosad Arhiva Malih Oglasa 1 Čet Feb 27, 2020 3:03 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Helena puzevi nikouro Arhiva Malih Oglasa 3 Sre Dec 12, 2018 3:51 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Clea Helena i Malezijski puzevi. Skybuffalo Arhiva Malih Oglasa 0 Pon Apr 23, 2018 12:08 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License