Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 zelena alga Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Marko
Akvarista



Registrovan: 09 Mar 2009
Poruke: 159
Lokacija: Šimanovci

PorukaPoslao: Čet Okt 24, 2013 5:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Moram i ja ove stiphodone da uzmem, bar jednog mnogo su zanimljivi Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Okt 24, 2013 5:59 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

axterix
Akvarista



Registrovan: 21 Jan 2011
Poruke: 252
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Čet Okt 24, 2013 6:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

mislim da ovde ima samo sijamaca,hvala na savetima Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
axterix
Akvarista



Registrovan: 21 Jan 2011
Poruke: 252
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Čet Okt 24, 2013 6:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Javim vam ako sijamac resi problem.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Čet Okt 24, 2013 6:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nece ti sijamac pojesti tu zelenu koncastu algu, pre ce da pojede mahovinu! Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
WoodyAllen
Akvarista



Registrovan: 28 Maj 2013
Poruke: 498
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Čet Okt 24, 2013 7:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sijamci ne jedu alge kad porastu preko 5 cm.
Nabavi amano kozice. Pogledaj kako rasturaju alge
http://www.youtube.com/watch?v=kVOqXn3BFSY
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
axterix
Akvarista



Registrovan: 21 Jan 2011
Poruke: 252
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Čet Okt 24, 2013 7:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kozice ne mogu jer tu planiram da stavim vece ribice koje bi ih verovatno proganjale...
Koda sad da kupim,nabrojali ste ih dosta,a opet ste ih i nakudili.Da li neko licno ima iskustvo sa nekim algojedom koji je najbolji?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
WoodyAllen
Akvarista



Registrovan: 28 Maj 2013
Poruke: 498
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Čet Okt 24, 2013 8:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja imam 6 Ottoa, 2 Stiphodona, 2 Sijamca i 2 Amano kozica.
Nabaviću još par Amano kozica i to je moj bataljon algara.

Koje to velike ribe planiraš da držiš? Malo je ribica koje mogu da naude Amano kozicama.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
axterix
Akvarista



Registrovan: 21 Jan 2011
Poruke: 252
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Čet Okt 24, 2013 8:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne znam da li bi te ribice naudile kozicama,ali im sigurno ne bi dale da se namnoze..U tom akvarijumu (80l) sada je samo 7 koridorasa i par gupika,a planirao sam i par molija i kolisu laliju ili borca.Ali nista od toga necu da kupujem dok ne resesim problem sa ovom algom .Beli kamencici su pozeleneli od nje,bas ruzno isgeda.Ti sigurno imas veci akvarijum pa mozes da stavis toliko algara,ali sta ja da radim?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
axterix
Akvarista



Registrovan: 21 Jan 2011
Poruke: 252
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Čet Okt 24, 2013 9:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

U pet sopu mi nude easy life,kazu da ce to trajno resiti problem,a drugi sa kojima sam pricao kazu opet da im ni to nije pomoglo...
Sigurno je neko na forumu uspeo da je suzbije,ajde ljudi treba mi pomoc,sve vise raste..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
bolan970
Akvarista



Registrovan: 20 Dec 2012
Poruke: 691
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Čet Okt 24, 2013 9:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam problem zelenih algi resio sa stiphodonom.
Mada svaki akvarijum je prica za sebe i to ce ti svako reci.
Mozda je kod mene bila kombinacija EasyLife Easy carbo sa pojacanom rasvetom.
Ali evidentno je da je alga pocela da nestaje od kad sam ubacio gore pomenutu ribicu.
U planu mi je da nabavim bar jos jednog i par otocinklusa.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
axterix
Akvarista



Registrovan: 21 Jan 2011
Poruke: 252
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Čet Okt 24, 2013 10:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Video sam jos na pocetku da hvalite tu ribicu,ali ja ne mogu da je nabavim.U mitrovacke pet sopove nije nikad ni stizala..
Da li postoji drugo resenje,osim stiphodoma?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Marko
Akvarista



Registrovan: 09 Mar 2009
Poruke: 159
Lokacija: Šimanovci

PorukaPoslao: Čet Okt 24, 2013 10:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Provozaš se do beograda Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
bolan970
Akvarista



Registrovan: 20 Dec 2012
Poruke: 691
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Čet Okt 24, 2013 10:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam ti naveo resenje koje je kod mene proslo.
Imam i dva ancistrusa, ali se kod mene nisu pokazali.
Pored algara postoje i sredstva za unistavanje algi, ali ih ja izbegavam.
Rekli su mi u jednoj prodavnici i kako se zove to sredstvo koje ne utice na ribice a efikasno eliminise alge, ali da me ubijes ne mogu da se sjetim.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Belja
Akvarista



Registrovan: 22 Mar 2013
Poruke: 35
Lokacija: Lazarevac

PorukaPoslao: Sre Mar 05, 2014 10:33 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako gledas samo po pet shop-ovima neces nikada naci sve sto ti treba, koristi malo net,naruci postom sta ti treba!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka 4 zelena barbusa i dva kribenzisa xxxvelja Na poklon 1 Uto Maj 23, 2023 5:04 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka beli kisobran - alga?? pingvinpilence Alge 0 Sub Mar 26, 2022 8:29 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Alga ili bolest Vecha Alge 7 Sre Sep 30, 2020 8:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Alga ili? uki01 Alge 14 Uto Avg 11, 2020 4:10 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka zelena koncasta alga gotika Razno 4 Pet Jul 31, 2020 10:16 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License