Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Crvena alga??? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
paja patak
Akvarista



Registrovan: 03 Maj 2013
Poruke: 288
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Čet Okt 24, 2013 10:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

da li ste se nekada susreli sa ovako necim? ovo izgleda kao crvena koncasta alga! ima crvenu jaku boju i nahvatala se na cevku od prelivnog filtera sa spoljne strane, inace ovo je ubiljen kozicnjak sa sakurama... vidim da moze da se pojavi u slanim akvarijumima ali ovde nema ni trunke soli Shocked evo i slika, izvinjavam se na losijim slikama, slikano je mojim digitronom, ali mislim da se nazire lepo

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Okt 24, 2013 10:01 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

boomiri
Akvarista



Registrovan: 18 Jul 2012
Poruke: 178
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Čet Okt 24, 2013 10:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

vidjao sam to kod sebe kad crnu zalijem sa easy carbo dan ranije. ako je to sto ja mislim, sutra ce pobeleti i otpada.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
paja patak
Akvarista



Registrovan: 03 Maj 2013
Poruke: 288
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Čet Okt 24, 2013 10:08 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

u ovom imam samo zelenu koncastu i tackastu, ali to ne jurim bas jer je kozicnjak pa njima to prija, inace ne tretiram nicim alge, ali svakodnevno ubacujem easy carbo 8-9 kapljica na 15l vode zbog biljaka...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
boomiri
Akvarista



Registrovan: 18 Jul 2012
Poruke: 178
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Čet Okt 24, 2013 10:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pa to ti je algicid...sta god da pise na boci.... ubica za crnu algu. Kod mene nije omanulo ni jednom.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka beli kisobran - alga?? pingvinpilence Alge 0 Sub Mar 26, 2022 8:29 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Alga ili bolest Vecha Alge 7 Sre Sep 30, 2020 8:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Alga ili? uki01 Alge 14 Uto Avg 11, 2020 4:10 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka zelena koncasta alga gotika Razno 4 Pet Jul 31, 2020 10:16 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Nepoznata alga peconis Alge 11 Čet Okt 24, 2019 9:33 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License