Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Problem sa grijacem.... Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Dzony




Registrovan: 31 Okt 2013
Poruke: 2

PorukaPoslao: Čet Okt 31, 2013 2:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa, ovako...
Imam problem sa grijacem koji nije bio u funkciji neke 2 godine, dobio sam ga od brata...
Kada ga potopim u vodu da li do kraja ili onaj crni dio ostavim van vode, svejedno je, isti problem nastane. On se "potpari", unutra se stvori neka magla i mjehurici, kao da je uslo malo vode...
Da li je bezbjedno koristiti taj grijac?

Hvala unaprijed Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Okt 31, 2013 2:49 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Atanas011
Akvarista



Registrovan: 11 Maj 2010
Poruke: 320
Lokacija: Beograd - Medak

PorukaPoslao: Čet Okt 31, 2013 3:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da budeš siguran, zameni ga. Nisu toliko skupi.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
El Tigre
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 03 Okt 2013
Poruke: 8
Lokacija: Sarajevo

PorukaPoslao: Čet Okt 31, 2013 3:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Na vecini grijaca pise "minimum water level"-doklo mora biti vode da bi ti normalno funkcionisao. Do te granice ga moras potopiti a moj je citav ispod povrsine i radi normalno. A to sto ti se potparilo je meni bilo na dnu grijaca kad sam ga novog stavio tek u funkciju i nestalo je nakon nekoliko koristenja, tako da sumnjam da je neki
problem.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Kako sa jednim grijacem grijati dva a... Luka2907 Grejanje i hladjenje 1 Uto Jan 09, 2024 10:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kako sa 1 grijacem grijati 2 akvarijuma Luka2907 Grejanje i hladjenje 0 Uto Jan 09, 2024 10:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Problem sa strujanjem vode Maridza Početak u akvaristici 4 Pon Jun 19, 2023 2:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Problem sa ponasanjem ribica Milivoje Lampa Bolest 11 Pet Jan 27, 2023 12:53 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Problem sa algama Milivoje Lampa Alge 16 Uto Jan 10, 2023 11:35 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License