Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Potreban nosac za Tunze nanostream 6045 Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
tiviam
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 16 Sep 2013
Poruke: 9

PorukaPoslao: Pon Nov 04, 2013 12:03 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da li neko ima ili zna gde moze da se kupi nosac - drzac za Tunze nanostream 6045 ? Molim da mi posaljete PP. Hvala.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Nov 04, 2013 12:03 am Snimi Poruku Nazad na vrh

igoRR
Akvarista



Registrovan: 25 Nov 2011
Poruke: 215
Lokacija: Kalemegdan

PorukaPoslao: Pon Nov 04, 2013 1:11 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kod mene imas tunze program, nosac konkretno nemam ali ga mogu poruciti, stigao bi za jedno 15ak dana a cenu bih morao da proverim jer jos nisam kupovao samo delove..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
tiviam
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 16 Sep 2013
Poruke: 9

PorukaPoslao: Pon Nov 04, 2013 1:19 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ok. Proveri molim te da li u ponudi ima drzac sa gumenim amortizerima, ako nema moze i originalni. Hvala.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
igoRR
Akvarista



Registrovan: 25 Nov 2011
Poruke: 215
Lokacija: Kalemegdan

PorukaPoslao: Pon Nov 04, 2013 2:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Na 6045 fabricki i ide sa amortizerima, samo su stari modeli bili bez Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
tiviam
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 16 Sep 2013
Poruke: 9

PorukaPoslao: Pon Nov 04, 2013 3:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja imam stari model i ako odgovara nosac sa novog tim bolje. Treba mi bilo koji. Pozdrav.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
tiviam
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 16 Sep 2013
Poruke: 9

PorukaPoslao: Pon Nov 04, 2013 4:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pre narucivanja javni koliko bi me to kostalo. Hvala.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Potreban savet MilanM Početak u akvaristici 2 Pon Mar 11, 2024 2:00 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Potreban akvarijum Cici.bgd Tražnja 1 Sub Jan 30, 2021 9:45 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Potreban višak riba sputnik8 Arhiva Malih Oglasa 2 Sre Dec 23, 2020 11:06 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Potreban savjet! LaBuxna Početak u akvaristici 28 Sre Sep 16, 2020 3:28 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Gde gresim, potreban savet manastiriste Biljke 9 Ned Maj 10, 2020 9:42 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License