Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Chat Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
TeoDos
Akvarista



Registrovan: 30 Dec 2011
Poruke: 1014
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Maj 24, 2013 1:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam znao da ce ovaj sportski ribolov da krene pogresnim putem. Smile Cuj "poljubi i pusti!"

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Maj 24, 2013 1:31 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

florida
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 24 Jun 2010
Poruke: 51
Lokacija: novi beograd-ledine

PorukaPoslao: Čet Avg 15, 2013 10:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

neznam sta se desava forum je izmenjen i
izlaze neki prozori non stop
molim urednike da to izmene ili se to desava samo meni pa neka mi jave na pp da znam o cemu se radi
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
chikavili
Koristan akvarista



Registrovan: 10 Sep 2012
Poruke: 2151
Lokacija: Zemun/Novi Beograd

PorukaPoslao: Čet Avg 15, 2013 10:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Meni nista niti je promenjeno, niti mi iskacu prozori. Ocigledno si ti pokupio neki malware koji ti sad prav probleme.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
chikavili
Koristan akvarista



Registrovan: 10 Sep 2012
Poruke: 2151
Lokacija: Zemun/Novi Beograd

PorukaPoslao: Pet Avg 23, 2013 9:45 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nesto mi jutros pade na pamet slucaj s' pocetka moje akvaristicke karijere pre skoro godinu dana...
Nasao sam se sa Reventonom da menjam amazonce za neku granu, obavimo to i svako krene na svoju stranu. Posle par minuta zvoni mi telefon i zove me kum
- Gde si kume, sta radis?
- Evo, nasao se sa nekim likom, menjao puzeve za suvu granu
... nekoliko sekundi pauze
- Jel' se ti drogiras?

Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sub Avg 24, 2013 6:50 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mi te razumemo Very Happy

Tako sam ja isao jednom i jednu prodavnicu da uzmem hranu za pse kojom bi hranio grindale. Upadam i trazim neku najjeftiniju i zena mi pokazuje koju ima i kaze nesto o njoj, reko moze a ona me pita jeste sigurni da cete tu. Verovatno je neka najgora pa bila u cudu, reko bas tu. Zavrsim ja to sve i posle na prvom buskom stajalistu sreo jednog drugara i pita me sta ima reko kupovao hranu za pse ali se cudi sta ce mi jer nemam psa. Reko kupovao hranu za pse da bi hranio crve HE On me gleda Very Happy pa sam mu objasnio taj lanac ishrane Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Sub Avg 24, 2013 6:54 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Cudna smo mi sorta, ali mislim da smo generalno ok ljudi, dosta drugara sam sreo i sa ovog foruma, a i ovako, i moram reci da su dosta kvalitetni kao ljudi, sto mi se svidja! Bravo
Mada imamo taj epitet "cudni"! Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gotika
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2012
Poruke: 887
Lokacija: zemun

PorukaPoslao: Pet Sep 20, 2013 10:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image[/quote]
to se zove vodenje Bravo Bravo ljubavi sa ribom
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
materijalmen
Akvarista



Registrovan: 17 Feb 2013
Poruke: 66
Lokacija: Sombor

PorukaPoslao: Ned Okt 20, 2013 5:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ljudi kako mogu da pronadjem svoje postove na forumu?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
simici789
Akvarista



Registrovan: 12 Jan 2012
Poruke: 639
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Okt 20, 2013 5:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Odes na svoj profil i pogledas poruke clana, ili odes u pretragu, uneses tvoje ime u pretragu po clanu, ako zelis odmah da vidis i postove cekiras opciju Prikazi poruke.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Djura Vujanic
Akvarista



Registrovan: 05 Jan 2012
Poruke: 29
Lokacija: Mokrin

PorukaPoslao: Ned Okt 20, 2013 8:31 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Svi u sisatovac fish
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jasnadok
Akvarista



Registrovan: 08 Okt 2013
Poruke: 59
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pon Nov 04, 2013 8:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

simici789 ::
Odes na svoj profil i pogledas poruke clana, ili odes u pretragu, uneses tvoje ime u pretragu po clanu, ako zelis odmah da vidis i postove cekiras opciju Prikazi poruke.


ja ove opcije uopšte ne mogu da pronađem Crying or Very sad
a ne mogu ni da nađem na koje sam se sve teme prijavila da pratim Rolling Eyes
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pon Nov 04, 2013 9:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Klikni ovde na svoj profil a zatim na pretrazi poruke ovog clana.

Na kraju kao rezultat dobijes ovo:
http://www.akvarijum.org/forum.....r=jasnadok
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
jasnadok
Akvarista



Registrovan: 08 Okt 2013
Poruke: 59
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pon Nov 04, 2013 10:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala Bojane, ubih se tražeći, greška je bila što sam ja išla uvek preko gornjeg linka na profil i onda dobijem samo opcije za izmenu profila. Hvala Razz
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
TeoDos
Akvarista



Registrovan: 30 Dec 2011
Poruke: 1014
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Nov 11, 2013 9:55 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kao sto na kraju snimka kaze: "Kada ste vi poslednji put ucinili dobro delo?"


Link
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Pon Nov 11, 2013 11:01 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Takvo je vreme doslo, padne covek na sred puta, niko da pomogne.... kad god se nadjem u prilici da pomognem, rado to cinim, ljudima ,a i zivotinjama.... Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Druzenje - Live chat Lenji Lisac Razno 3 Čet Nov 02, 2017 7:25 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Chat Stefan062 Obaveštenja 17 Pet Avg 27, 2010 9:17 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka chat soba garda011 Obaveštenja 1 Ned Apr 11, 2010 1:46 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License