Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Chat Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
TeoDos
Akvarista



Registrovan: 30 Dec 2011
Poruke: 1014
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Nov 11, 2013 11:03 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mene je licno snimak odusevio tj. ljudi na njemu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Nov 11, 2013 11:03 am Snimi Poruku Nazad na vrh

jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Pon Nov 11, 2013 11:09 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Meni je delovalo kao da je malo iscenirano, ali je bitan efekat koji postize, treba malo probuditi nasu savest, mnogo smo se udaljili jedni od drugih, brz tempo zivota, problemi, kriza, zaboravljamo i gubimo ono bitno u nama LJUDSKOST i saosecanje za drugog u nevolji. U danasnje vreme, osecanja se karakterisu kao slabost. Tezi se da budemo terminatori bez emocija, da radimo i trosimo sto vise... "Gramzivost i pohlepa"

Link
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
pakonja
Akvarista



Registrovan: 31 Jan 2013
Poruke: 144
Lokacija: Vršac

PorukaPoslao: Pon Nov 11, 2013 12:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja se trudim da uvek stanem kada se neko priblizava pesackom prelazu a pogotovo ako je to neka starija osoba i mogu vam reci da u 90% slucajeva me iste te starije osobe socno opsuju sto sam stao i pokazuju da vozim dalje a ujedno i vozaci koji su iza mene su besni samo trube itd.. ali ja ne marim... moje misljenje je da je to normalno raditi a kome smeta neka trubi i psuje - njemu na cast.

Znate kako, dosla su jako teska vremena, ljudi su se promenili (na gore) i nikada ne znas na kakvu budalu ces da naletis... jednom prilikom sam pretekao jednog deku koji je vozio biciklu neposredno pre lezeceg policajca i kako sam se udaljavao 2-3m on je naisao na lezeceg policajca i pao... kada sam u retrovizoru video da pokusava da ustane kao kornjaca kada padne na ledja vratio sam se nazad i pomogao sam mu. U blizini su bili jos neki ljudi i klinci koji su samo stojali i gledali a jedan majmun se zaleteo sa crnim golfom (zatamljena stakla) i samo sto nas nije obojicu pokupio... Posle toga kada sam kretao razmisljao sam malo o mom postupku i o tudjim postupcima u takvoj situaciji... i mogu vam reci da sam tada ladno mogao da izvucem deblji kraj... kako je besparica taj deka je mogao ladno da se valja jos malo po putu i da kaze kako sam ga ja udario a ovi pored su videli kako ga preticem i on pada... i tako od dobrog dela mozes da nadrljas... Mozda ovo sad izgleda kao preterivanje sa moje strane ali realnost je takva da ima mnogo slucajeva gde ljudi namerno iskoce ispred auta da ih "udaris" i onda te tuze za odstetu itd.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Pon Nov 11, 2013 12:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Vise puta mi se dobrocinstvo lupalo o glavu, ali kad se nisam "opametio" do sada, sad je kasno! Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jasnadok
Akvarista



Registrovan: 08 Okt 2013
Poruke: 59
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pon Nov 11, 2013 5:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mislim da mi roditelji prvenstveno treba da utičemo na svoju decu pa da im ličnim primerom 'objasnimo' šta nam valja činiti. Svako od sebe i svog najužeg okruženja, tako se stvari menjaju.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
pakonja
Akvarista



Registrovan: 31 Jan 2013
Poruke: 144
Lokacija: Vršac

PorukaPoslao: Pon Nov 11, 2013 5:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Tacno tako Jasna... 90% vaspitanja dolazi iz kuce... ostatak je skola+drustvo+televizija...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jasnadok
Akvarista



Registrovan: 08 Okt 2013
Poruke: 59
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pon Nov 11, 2013 7:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da, ali opet je tu roditelj da zaštiti dete od štetnog uticaja društva, tv-a i igrica... koliko god može.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
jasnadok
Akvarista



Registrovan: 08 Okt 2013
Poruke: 59
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Nov 13, 2013 1:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ljudi, čitam i čitam, a onda još čitam, zbrka mi u glavi već od ovog foruma Shocked Koji su tipovi aq, koja su pravila pri scape-u... ima li takva neka tema, ne mogu da nađem. Gde se stavlja kamenje, kako se koriste određene biljke, i kako uopšte kombinovati... pomoc
I kako se zovu aq tipa:

Image

ili

Image

To mi se mnogo sviđa.. Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Sre Nov 13, 2013 2:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

http://www.akvarijum.org/forum/iwagumi-t514.html
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jasnadok
Akvarista



Registrovan: 08 Okt 2013
Poruke: 59
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Nov 13, 2013 3:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala Jovice Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Sre Nov 13, 2013 4:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Tu smo da se pomazemo koleginice, nema na cemu! zop
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jasnadok
Akvarista



Registrovan: 08 Okt 2013
Poruke: 59
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sub Nov 16, 2013 2:50 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne znam da li ima tema 'pomoć početnicima oko foruma' ali meni bi definitivno trebala jedna takva... nisam je našla pa vas ovde molim za pomoć. Kako da vidim listu tema koje pratim? I kako da pogledam profil drugog korisnika ako mi nije trenutno na ekranu, preko pretrage ne mogu da nađem po imenu. Ne mogu da listam 'Listu članova' koja ima skoro 200 stranica...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Cvrc
Akvarista



Registrovan: 10 Jul 2011
Poruke: 1013
Lokacija: Sid

PorukaPoslao: Sub Nov 16, 2013 12:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nikako dok se ne unapredi forum Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Maxy xD
Akvarista



Registrovan: 26 Avg 2014
Poruke: 450
Lokacija: Kosovo,Zubin Potok,Kraljevo

PorukaPoslao: Pet Jan 02, 2015 6:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jel se radi na unapredjivanju chata?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
anebojsa
Akvarista



Registrovan: 25 Nov 2014
Poruke: 29
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Jan 02, 2015 8:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

jasnadok ::
Mislim da mi roditelji prvenstveno treba da utičemo na svoju decu pa da im ličnim primerom 'objasnimo' šta nam valja činiti. Svako od sebe i svog najužeg okruženja, tako se stvari menjaju.


Potpisujem svako slovo ovde napisano!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Druzenje - Live chat Lenji Lisac Razno 3 Čet Nov 02, 2017 7:25 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Chat Stefan062 Obaveštenja 17 Pet Avg 27, 2010 9:17 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka chat soba garda011 Obaveštenja 1 Ned Apr 11, 2010 1:46 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License