Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Uklanjane silikona iz tepiha Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Cvrc
Akvarista



Registrovan: 10 Jul 2011
Poruke: 1013
Lokacija: Sid

PorukaPoslao: Sub Nov 16, 2013 10:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Elem je l' zna neko nacin za navedeno iz naslova ? Napravio sam s... Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Nov 16, 2013 10:15 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

fender
Akvarista



Registrovan: 12 Jan 2013
Poruke: 168
Lokacija: Beograd - Banovo brdo (18.mart.1981)

PorukaPoslao: Sub Nov 16, 2013 10:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nadjoh na nekom forumu da se skida sa lakom za kosu Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
fender
Akvarista



Registrovan: 12 Jan 2013
Poruke: 168
Lokacija: Beograd - Banovo brdo (18.mart.1981)

PorukaPoslao: Sub Nov 16, 2013 10:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ili sircetom (esencijom)
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Cvrc
Akvarista



Registrovan: 10 Jul 2011
Poruke: 1013
Lokacija: Sid

PorukaPoslao: Sub Nov 16, 2013 10:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala Smile


O jbt ... ( ovaj deo je zato sto je samo hvala isuvise kratko Razz )
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
TheDoVla
Akvarista



Registrovan: 26 Sep 2013
Poruke: 387
Lokacija: Obrenovac

PorukaPoslao: Sub Nov 16, 2013 10:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa ako se ksida sircetom kako onda naslage kamenca u aq da skidamo sircetom kako je napisano u temi za pocetnike??? Shocked
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
DeMoNoiD
Akvarista



Registrovan: 11 Jul 2013
Poruke: 93
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Sub Nov 16, 2013 11:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

TheDoVla ::
Pa ako se ksida sircetom kako onda naslage kamenca u aq da skidamo sircetom kako je napisano u temi za pocetnike??? Shocked

Pa ti valjda sa sircetoM trljas staklo a ne silikon? Very Happy
Aceton je mislim najbolja solucija(makar za skidanje sa stakla je 100% provereno)pa sto nebi i sa tepiha.


Poslednji izmenio DeMoNoiD dana Sub Nov 16, 2013 11:08 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
TheDoVla
Akvarista



Registrovan: 26 Sep 2013
Poruke: 387
Lokacija: Obrenovac

PorukaPoslao: Sub Nov 16, 2013 11:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

DeMoNoiD ::
TheDoVla ::
Pa ako se ksida sircetom kako onda naslage kamenca u aq da skidamo sircetom kako je napisano u temi za pocetnike??? Shocked

Pa ti valjda sa sircetoM trljas staklo a ne silikon? Very Happy


Pa znam, ali zar ne postoji mogucnost da dodje u dodir sa silikonom... Nekako mi to cudno... Ja mislio ceo nov aq da operem vodom i sircetom...vidim da bi bilo veselo greska

Sad pitanje u vezi mog a, izvinjavam se za mali off. Da li da aq posto je nov, operem samo vodom i eventualno da iskoristim malo alkohola na vati da skinem ono sto je napisano markerom? Kako to mesto koje sam cistio vatom da tretiram pre nego sto komplet akvarijum operem vodom da se to malo alkohola sto ostane na staklu ne pomesa sa vodom i eventualno ne osteti siikon? Da jednostavno sacekam da ostatak alkohola ispari?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Paki
Akvarista



Registrovan: 15 Okt 2012
Poruke: 122
Lokacija: Paracin,Beograd

PorukaPoslao: Ned Nov 17, 2013 12:23 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

To sto ocistis alkoholom isparice pre nego sto stignes da bacis vatu kojom si cistio Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
TheDoVla
Akvarista



Registrovan: 26 Sep 2013
Poruke: 387
Lokacija: Obrenovac

PorukaPoslao: Ned Nov 17, 2013 12:29 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Vidi se da sam alkoholicar Very Happy Very Happy Very Happy Mozete slobodno moj post u onu temu gde su postovi koji su vas nasmejali Very Happy Very Happy Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Sisanje tepiha Stefans Biljke 5 Sub Sep 28, 2019 4:21 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kolicina silikona za akvarijum 360L amazon Početak u akvaristici 1 Sre Nov 16, 2016 7:57 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kolicina silikona za akvarijum? jajzy Uradi Sam (DIY) 5 Uto Feb 10, 2015 12:20 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka pitanje u vezi silikona ili slicnog l... manastiriste Razno 12 Čet Jan 23, 2014 1:28 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Grudvica silikona reventon Razno 5 Sre Apr 03, 2013 12:48 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License