Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Corydoras paleatus - razmnozavanje Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
cyrocore
Akvarista



Registrovan: 23 Maj 2013
Poruke: 52
Lokacija: Beograd - Banovo Brdo

PorukaPoslao: Sre Maj 29, 2013 4:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zanima me gde moze da se nadje zuta tecnost?(lek)
I sta je to uopste?

Hvala
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Maj 29, 2013 4:46 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

makich
Akvarista



Registrovan: 22 Mar 2011
Poruke: 143
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Uto Nov 26, 2013 12:21 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

evo slika gde se malci upravo izvaljuju iz ikre. posto su muljasi zauzeli sve akvarijume u kuci, a ima ih svih velicina i uzrasta, ovo je slika tegle u kojoj se to desava Laughing voda je menjana svaki dan, i rasprsivac je radio non stop

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
makich
Akvarista



Registrovan: 22 Mar 2011
Poruke: 143
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Uto Nov 26, 2013 12:25 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

e da, moram da se pohvalim
imam strasnog petla Smile
kazu 3 muzjaka na 1 zenku kod korija. moj momak je odradio 2 mresta sa 2 zenke u istom danu. drugom mladjem muzjaku nije dozvolio ni da pridje.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Uto Nov 26, 2013 10:31 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ovo je jedan od najlepsih prizora u mom zivotu , sto se tice riba, mrest coridorasa i izvaljivanje malih. Da li si stavaljala neki lek gde je bila ikra?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
makich
Akvarista



Registrovan: 22 Mar 2011
Poruke: 143
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Uto Nov 26, 2013 12:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nisam nista stavljala. sva sreca pa se brzo izlegu. cetvrti dan od polaganja ikre svi izadju. da je neka druga vrsta u pitanju i da ikra duze stoji, verovatno bi morala hemija.
mada neka ikra pobeli 2-3 dan, ja to odmah vadim jer mi se cini da se budj prenosi.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Uto Nov 26, 2013 1:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

S obzirom da se ikra izleze u vremenu koji si navela koja je temperatura vode?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
makich
Akvarista



Registrovan: 22 Mar 2011
Poruke: 143
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Uto Nov 26, 2013 2:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

24C, nocu padne na 23C
jedan mrest mi uopste nije uspeo, u oktobru, pre nego sto su poceli da greju. tad je bilo 20-21C
mislim da se brze izlezu kad je toplija voda, ali vise ikre propadne. ovako bez grejaca, na sobnoj temperaturi imam bas veliki procenat izleganja, a i tek nekih 10ak jaja je pobelelo za ta 4 dana
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
trna88
Akvarista



Registrovan: 20 Avg 2012
Poruke: 77
Lokacija: BeoGrad

PorukaPoslao: Čet Jan 09, 2014 4:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jel moguce da zenka zapece kao sto je to moguce kod nekih zivorotki...? Very Happy Posto imam jednu bas lepu bucku od zenke i 2 momka koji samo leprsaju oko nje a odbija mala da se mresti... Radio sam sve kako treba ono sa vadjenjem vode i hranjenjem, danas je taj dan kad treba da se izmresti mala ali nista od nje... Usput, kupljena je ne znam ni sam gde i pojma nemam da li se nekada pre mrestila isto i za muske vazi...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
mixi767
Akvarista



Registrovan: 10 Jul 2011
Poruke: 77
Lokacija: Beograd-Umka-Pecani

PorukaPoslao: Ned Jan 12, 2014 7:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kako razlikovati muzjaka od zenke ovog (molim pomoc) Question
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
leške




Registrovan: 23 Jan 2014
Poruke: 2
Lokacija: BEOGRAD

PorukaPoslao: Čet Jan 23, 2014 11:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

dobar dan nov sam na forumu,zeleo bih samo da pitam kako da razlikujem muzjaka od zenke koridorasa imam ih ukupno 20 u zajednickom aq hvala unapred
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Čet Jan 23, 2014 11:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Muzjaci manji imaju gornje ledjno peraje spicasto , dok zenke deblje i imaju gornje ledjno peraje zaobljeno .

A da si procitao ovu celu temu , kao sto nisi , samo bi ti se kazalo .


Poslednji izmenio No 1 dana Čet Jan 23, 2014 11:54 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Danijel-CH
Akvarista



Registrovan: 01 Avg 2013
Poruke: 204
Lokacija: Villeneuve, VD

PorukaPoslao: Pet Jan 24, 2014 12:22 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jel se moze koridoras Svarci razmnozavat po istom sistemu kao i ovi?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
vlada33
Akvarista



Registrovan: 21 Mar 2013
Poruke: 135
Lokacija: leskovac,srbija

PorukaPoslao: Uto Feb 25, 2014 6:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

dali se ovi corydorasi spremaju za mrest ili sam samo paranoican?

http://youtu.be/tifrK3ek14I
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Cokilio
Akvarista



Registrovan: 27 Jan 2013
Poruke: 354
Lokacija: Banja Koviljaca

PorukaPoslao: Uto Feb 25, 2014 7:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mislim da niko konkretno nije objasnio u jednom postu kompletan mrest pa bih zamolio ljude dobre volje kojima ide od ruke mrest njihovih corydorasa da sazme sve u jednom postu,koja pocetna temperatura,kad je smanjivati a kad povecavati.Kada ukljuciti aeracija u filter,izmena vode...Procitao sam svih 5 strana ali nikako da povezem sve pa bih molio nekog da obajasni ne samo meni nego i drugima koji hoce da probaju mrest.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
muzicar
Akvarista



Registrovan: 10 Nov 2011
Poruke: 164
Lokacija: Zrenjanin

PorukaPoslao: Čet Feb 27, 2014 2:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imas temu o razmnozavanju koridorasa napisana odavno

http://www.akvarijum.org/forum.....t1789.html
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Borci, razmnozavanje Mikicaaaa Početak u akvaristici 0 Sub Jan 06, 2024 3:22 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Dimenzije akvarijuma za razmnozavanje... Milivoje Lampa Akvarijumi 2 Pet Apr 01, 2022 8:50 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka coridoras paleatus nikola791 Bolest 0 Sub Maj 01, 2021 4:35 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Corydoras black Venezuela Tibor Ribe 2 Sub Dec 12, 2020 2:02 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Corydoras Pygmaeus, sakura red, malez... Veverac Tražnja 5 Uto Nov 10, 2020 8:13 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License