Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Sera vs Tetra kanisteri Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
captainn
Akvarista



Registrovan: 11 Jul 2010
Poruke: 14

PorukaPoslao: Uto Jul 20, 2010 9:43 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dvoumim se izmedju Tetra ex12oo i Sera bioactive + uv. Planiram da drzim diskuse pa me interesuje sta mislite koji filter je po vama bolji i da li mi je uopste potrebna verzija sa UV lampom? Takodje sam cuo i da su EHEIM filteri jedni od najboljih ali ne znam da li to kod nas moze tako lako da se nadje?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Jul 20, 2010 9:43 am Snimi Poruku Nazad na vrh

deak
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2010
Poruke: 1533
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Uto Jul 20, 2010 11:33 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Unutrasnjim filterom za Diskuse??? Ni pod razno, samo spoljasnji filter pogledaj slike o mojim akv i vidi kakve filtere imam u akv. Si drzao diskuse? ili ce ovo biti prvi put?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
captainn
Akvarista



Registrovan: 11 Jul 2010
Poruke: 14

PorukaPoslao: Uto Jul 20, 2010 12:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

mislio sam na spoljni kanister ne na unutrasnji. nisam nikada drzao diskuse ovo mi je prvi put
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
deak
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2010
Poruke: 1533
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Uto Jul 20, 2010 2:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Procitaj malo na forumu oko Diskusa, sto se filtracije tice njima treba dosta vazduha i ako das dimenziju akv po tome mozes da vidis koje jacine ti treba za protok, pa tek ondak gledaj koji filter. Ja licno imam atmane kod Diskusa za spoljasni filter.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
captainn
Akvarista



Registrovan: 11 Jul 2010
Poruke: 14

PorukaPoslao: Uto Jul 20, 2010 2:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

150x80x40 stim sto je vodeni stub do 62cm
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
deak
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2010
Poruke: 1533
Lokacija: Becej

PorukaPoslao: Uto Jul 20, 2010 3:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

480l akv to mi prvo stavi sliku Smile (moram da vidim), znaci treba ti dosta jaka pumpa koja moze da ti obrce vodu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
captainn
Akvarista



Registrovan: 11 Jul 2010
Poruke: 14

PorukaPoslao: Uto Jul 20, 2010 4:43 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
captainn
Akvarista



Registrovan: 11 Jul 2010
Poruke: 14

PorukaPoslao: Uto Jul 20, 2010 4:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Za sada preovladava misljenje da je sera fil bioactive sa UV lampom pravo resenje. Mada nisam uspeo da nadjem specifikaciju potrosnje struje kao naprimer sto sam nasao za tetra ex1200. Mislim da tetra ima manju potrosnju ali je zato sera veci po zapremini...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Blue
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Jul 2009
Poruke: 2756
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Jul 20, 2010 5:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Potrosnja kanistera = potrosnja pumpe u njemu = 20-30Wh za tu velicinu kanistera. Svi su tu negde, +/- 10%. Za UV lampu dodaj jos najvise 10-ak Wh, zavisno od snage lampe i prigusnice, ali obzirom da je u kanisteru, ne moze biti ne znam kako velika.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Djole
Akvarista



Registrovan: 11 Avg 2010
Poruke: 58
Lokacija: Prijedor

PorukaPoslao: Čet Avg 12, 2010 2:13 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako si u mogucnosti da nabavis neki veci EHEIM kanister neces se pokajati...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka tetra akvarijum Lee Početak u akvaristici 4 Pon Maj 24, 2021 8:59 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Plava neon tetra, izbocen stomak Nikollo Ribe 3 Pon Apr 19, 2021 8:03 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Borac vs Neon tetra uki01 Ribe 4 Sub Apr 03, 2021 12:58 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kanisteri u delovima za razno Blue Razmena 1 Sre Dec 30, 2020 8:07 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ember tetra potraznja popindeed Tražnja 3 Uto Nov 17, 2020 2:50 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License