Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Gupy okot. Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Mirche01
Akvarista



Registrovan: 23 Avg 2013
Poruke: 779
Lokacija: Tuzla

PorukaPoslao: Pet Dec 06, 2013 6:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Danas popodne sam zavirio u kotilicu gdje su bile 2 skotne gupike. Ugledao sam oko 10-tak ribica na dnu kotilice, međutim pola njiha je bilo već uginulo , jedna se već počela znači kotiti uz gubitke ...
Koliko bude malih odprilike živih a koliko uginulih pri okotu ???
Ovo mi je prvi okot od svih ribica Very Happy Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuAIM AdresaYahoo MessengerMSN MessengerICQ broj
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Dec 06, 2013 6:18 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

monte
Akvarista



Registrovan: 26 Jul 2013
Poruke: 61
Lokacija: Novi Sad - Tivat

PorukaPoslao: Pet Dec 06, 2013 7:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Meni se kotile 2 puta i 100% prezivjelih, koliko sam ja primjetio. Sve ribice su zajedno, nisam ih odvajao.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Mirche01
Akvarista



Registrovan: 23 Avg 2013
Poruke: 779
Lokacija: Tuzla

PorukaPoslao: Pet Dec 06, 2013 8:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jel u aq držiš samo jednu vrstu ribica ?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuAIM AdresaYahoo MessengerMSN MessengerICQ broj
monte
Akvarista



Registrovan: 26 Jul 2013
Poruke: 61
Lokacija: Novi Sad - Tivat

PorukaPoslao: Pet Dec 06, 2013 9:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ne nego 7 Smile

gupi, ksifo, platike, neonke, i tri vrste cistaca
Cini mi se d anisam nikog zaboravio d ase ne naljuti Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
gotika
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2012
Poruke: 887
Lokacija: zemun

PorukaPoslao: Pet Dec 06, 2013 11:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

koliko ce ribica prilikom okota da prezivi to zavisi od vise faktora od ribice od stresa koji je prezivela od vrste kotilice u 80/ slucajeva i jos od par faktora nebi da te sad stim zamaram !postavi sliku kotilice !
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Mirche01
Akvarista



Registrovan: 23 Avg 2013
Poruke: 779
Lokacija: Tuzla

PorukaPoslao: Sub Dec 07, 2013 11:35 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Postaviću, kotilica je DIY varijanta od onih ofingera za garederobu , baš mi je fino izašla... Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuAIM AdresaYahoo MessengerMSN MessengerICQ broj
renatofil
Akvarista



Registrovan: 21 Nov 2013
Poruke: 40

PorukaPoslao: Sub Dec 07, 2013 9:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Može li slika te kotilice? Nije mi baš jasno kako to izgleda.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Mirche01
Akvarista



Registrovan: 23 Avg 2013
Poruke: 779
Lokacija: Tuzla

PorukaPoslao: Ned Dec 08, 2013 10:06 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo kotilice ista ovakva , znači istaa... Very Happy

http://prntscr.com/29k14y

Ali moja velika gupka što izmrijesti mladih sve pojedeee... !!!!
I zato sam je izvadio u galon i stavio na dno mrežicu i sad kad se okoti malac ide dole u mrežicu gdje ona ne može , to bi trebali funkcionirati , valjda.

Koliko malcima treba da odrastu do veličine 1-2cm vremenski ????
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuAIM AdresaYahoo MessengerMSN MessengerICQ broj
monte
Akvarista



Registrovan: 26 Jul 2013
Poruke: 61
Lokacija: Novi Sad - Tivat

PorukaPoslao: Ned Dec 08, 2013 10:32 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jedno mjesec dana
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Marko,./




Registrovan: 04 Maj 2014
Poruke: 2
Lokacija: leskovac

PorukaPoslao: Pon Maj 05, 2014 1:58 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

meni se pre nedelju dana okotila gupi imam 20malaca, Very Happy .inace sam sam napravio kotilicu i nije pojela ni jedno,i sve ribice su ok.stavicu sluku pa vi procenite dali valja
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Marko,./




Registrovan: 04 Maj 2014
Poruke: 2
Lokacija: leskovac

PorukaPoslao: Pon Maj 05, 2014 2:07 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

mirche ja mislim da mrezica nije efikasna,zato kad malci padnu na dno oni pojure ka povrsini da bi uzeli vazduh.a kad ti stavis mrezicu oni prodju kroz nju onda ih majka pojede,to je moje misljenje.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Potrebne Gupy i Borci mikica555 Tražnja 0 Uto Jan 19, 2021 9:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Problem sa Gupy HITNO potrebna pomoc buki989 Bolest 6 Sre Jan 15, 2020 12:51 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Gupy BlekMoli Razmnožavanje 8 Čet Dec 06, 2018 5:44 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka crazy gupy ackoni Razmnožavanje 23 Uto Dec 30, 2014 2:11 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka zenke gupy ackoni Guppy fun club 1 Čet Dec 25, 2014 1:18 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License