Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 ascoll grejac Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Stefan_NS
Akvarista



Registrovan: 12 Jan 2012
Poruke: 89
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pet Dec 06, 2013 11:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kupio sam Ascoll grejac italijanske proizvodnje ali na njemu nema skale za podesavanje zeljene temperature ali ima termostat i gore na vrhu vijak na kome se podesava + i -,ali brojeva nigde nema. Kako da odredim do koje temperature zagreva vodu?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Dec 06, 2013 11:48 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Vlad
Akvarista



Registrovan: 23 Okt 2013
Poruke: 67
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Dec 06, 2013 11:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mozes recimo ovako.
Stavi ga u neku kofu, dolij vode da ceo bude potopljen, ukljuci i ostavi ga recimo sat-dva da budes siguran da je odradio grejanje. Uzmi termometar pa meri, smanjuj i povecavaj dok ne dobijes zeljenu temperatutu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Stefan_NS
Akvarista



Registrovan: 12 Jan 2012
Poruke: 89
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sub Dec 07, 2013 10:02 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Tako sam i ja planirao druze hvala na pomoci
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
reventon
Akvarista



Registrovan: 03 Jun 2012
Poruke: 2004
Lokacija: Beograd, Banovo Brdo

PorukaPoslao: Sub Dec 07, 2013 10:15 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kakav je to grejac...? Shocked
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nzivkovic
Akvarista



Registrovan: 02 Feb 2013
Poruke: 1178
Lokacija: Beograd, Kumodraž

PorukaPoslao: Sub Dec 07, 2013 11:05 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

reventon ::
Kakav je to grejac...? Shocked

Sigurno onaj zeleni, inače dobra marka.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Stefan_NS
Akvarista



Registrovan: 12 Jan 2012
Poruke: 89
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pon Dec 09, 2013 3:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

reventone to je ovaj grejac Smile i stalno mu svetli ova dioda da radi nikako se ne gasi,a temperatura vode u akvarijumu dobra oko 24 stepena.

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
kristinah
Akvarista



Registrovan: 28 Okt 2012
Poruke: 38
Lokacija: Novi Sad, Kisač

PorukaPoslao: Pon Dec 09, 2013 5:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja imam isti takav grejač. Kod mene radi besprekorno više od 10 godina. Temperaturu sam namestila tako što sam pratila termometar i nikad nisam imala problema sa njim. Ali kod mene ne svetli konstantno lampica već se pali i gasi.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Salvatoree
Akvarista



Registrovan: 30 Jun 2012
Poruke: 342
Lokacija: Indjija

PorukaPoslao: Pon Dec 09, 2013 6:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako nije tajna... koliko si ga platio? Deluje mi kvalitetno... Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraYahoo Messenger
Paki
Akvarista



Registrovan: 15 Okt 2012
Poruke: 122
Lokacija: Paracin,Beograd

PorukaPoslao: Pon Dec 09, 2013 8:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Stefane jel to na slici isparava voda sa grejaca...ako ga vadis iz vode dok je vreo ima velike sanse da pukne. Ako se ne gasi mozda mu je pokvaren termostat.

Ako izvalis da ipak radi kako treba mozes sam da ga izbazdaris termometrom.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Stefan_NS
Akvarista



Registrovan: 12 Jan 2012
Poruke: 89
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pon Dec 09, 2013 8:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Moguce da se i moj ugasi ali ja bas kad pogledam on sija,sescu pored njega pola sata,sat i snimati situaciju Very Happy platio sam ga novog 500 dinara od jednog decka sa oglasa kupujem prodajem. Znam da je kvalitetan zato sam ga i uzeo,italijanski je
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Stefan_NS
Akvarista



Registrovan: 12 Jan 2012
Poruke: 89
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pon Dec 09, 2013 8:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Samo sam ga iscupao da uslikam na 5 sekundi,topla je voda tako da je mala verovatnoca da pukne Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
nesa69
Urednik
Urednik



Registrovan: 01 Feb 2013
Poruke: 2221
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Uto Dec 10, 2013 12:44 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Meni se jednom sam kabl od grejača, pa skoro precvikao i skoro napravio kratak spoj, i stalno mu gorela lampica a na dodir je staklo grejača baš bilo vrelo (kontejnerisao ga). Ne bi smelo baš toliko vrelo da bude da ti isparava voda.
U principu ne moraš da sediš pola sata, sipaj vrelu vodu u kofu i trebalo bi da ugasi diodu skoro trenutno.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Stefan_NS
Akvarista



Registrovan: 12 Jan 2012
Poruke: 89
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Dec 11, 2013 2:16 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

utvrdjen problem na grejacu danas sam uzeo termometar i izmerio temperaturu i ona je konstantna 22 stepena i kad pojacam i kad smanjim,otisao mu je termometar i zato lampica stalno gori i ne gasi se Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Grejac Trixie 25w menjam za grejac od... kikii77 Tražnja 2 Uto Nov 17, 2020 3:25 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Polovan grejac Stasheetza Arhiva Malih Oglasa 0 Uto Okt 31, 2017 8:44 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mali grejac Turtle Arhiva Malih Oglasa 0 Sub Sep 16, 2017 1:50 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Grejac za 175l? ludidzora Grejanje i hladjenje 3 Sub Mar 11, 2017 1:06 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Grejac 300W reventon Arhiva Malih Oglasa 0 Sub Maj 21, 2016 4:20 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License