Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Grejaci Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
jasnadok
Akvarista



Registrovan: 08 Okt 2013
Poruke: 59
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Okt 09, 2013 9:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala svima na odgovorima. To sam dobila neki stari grejač i ne mogu da pronađem oznaku na njemu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Okt 09, 2013 9:27 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Zhorz
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 15 Sep 2012
Poruke: 907
Lokacija: Beograd, Karaburma

PorukaPoslao: Sre Okt 09, 2013 9:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ma nije ovo njegov, ovo je quote iz 2010, potopi celog u vodu i ne brini
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesa69
Urednik
Urednik



Registrovan: 01 Feb 2013
Poruke: 2221
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Sre Okt 09, 2013 11:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako si dobila jako stari grejač, ja bih tu prvo uradio "lavor" probu bar sat vremena Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jasnadok
Akvarista



Registrovan: 08 Okt 2013
Poruke: 59
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pet Okt 11, 2013 2:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Isprobala, radi cestitka
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
gotika
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2012
Poruke: 887
Lokacija: zemun

PorukaPoslao: Pet Okt 11, 2013 7:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

U akvariujumima se gaje ribice iz uglavnom tropskih predela pa im treba temperatura od 25 do 26 stepeni celzijusa.U ulozi grejaca netreba se koristiti jaka sijalica(mislim oko 60w),a takodje se sijalica nesme uranjati u vodu!KOriste se grejaci od 25,50,75,100,150,200 i 300w.Uglavno se koriste grejaci sa termostatom.[/quote] pobednik pobednik pobednik pobednik
a ja taman spremio jednu sijalicu od 100w da ubacim u akvarijum da zagrejem vodu probao sam sa 60w slabo greje greska smejanje smejanje smejanje smejanje
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
edogojak




Registrovan: 13 Dec 2013
Poruke: 1
Lokacija: sarajevo

PorukaPoslao: Pet Dec 13, 2013 12:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kakvi su se pokazali atman grijači,crveni ili zeleni
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuAIM AdresaICQ broj
reventon
Akvarista



Registrovan: 03 Jun 2012
Poruke: 2004
Lokacija: Beograd, Banovo Brdo

PorukaPoslao: Pet Dec 13, 2013 3:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne znam da li cu crveni ili zeleni, ali dobri su Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Cvrc
Akvarista



Registrovan: 10 Jul 2011
Poruke: 1013
Lokacija: Sid

PorukaPoslao: Pet Dec 13, 2013 4:08 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

zeleni su navodno bolji
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Pet Dec 13, 2013 4:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Citat:
a ja taman spremio jednu sijalicu od 100w da ubacim u akvarijum da zagrejem vodu probao sam sa 60w slabo greje greska smejanje smejanje smejanje smejanje


Nisi ni svesta sta si napisao i cemu se smejes Twisted Evil . Ako ikad naidjes na nekog starijeg, ali zaista starijeg akvristu, priupitaj ga zasto sam ti ovo napisao Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Pet Dec 13, 2013 5:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ja bih post obrisao, jer ovde ulaze i deca, i ko zna sta im moze pasti na pamet, produzni, sijalica, da se ribe ne smrznu! nono Nemoj da se salite u buduce na ovakav nacin, jer nije za salu, moze biti veoma opasno! nono
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Corydoras
Akvarista



Registrovan: 17 Jan 2015
Poruke: 74
Lokacija: Sivac

PorukaPoslao: Uto Jan 20, 2015 12:38 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pročitah ovo pa reko i ja da pitam isto imam grejač čiju ću fotku pokušati da postavim ovde pa me interesuje može li on skroz u vodu pošto sam kutiju bacio pa neznam šta je pisalo na njemu. Kupljen pre desetak godina radio možda godinu dve i ostalo vreme čekao u fijoci da se ponovo aktivira. Ispravan je. Jedino neznam koliko je wati. Nevidim da ima water line oznaku. Planiram aq od 110L bruto kad se odbije podloga i onih par cenata od vrha biće nekih 90-ak litara. Pre toga je bio u aq od 55L.
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Looniz
Akvarista



Registrovan: 08 Dec 2012
Poruke: 944
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Jan 20, 2015 1:11 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja bih rekao da moze, ali za svaki slucaj ostavi ovaj deo gde je skala i tocak za podesavanje izvan vode. Wink I onako nema potrebe da bude potopljen ceo, vazno je da u vodi bude stakleni deo, koji u sustini i prenosi toplotu sa grejaca unutar stakla.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Corydoras
Akvarista



Registrovan: 17 Jan 2015
Poruke: 74
Lokacija: Sivac

PorukaPoslao: Uto Jan 20, 2015 1:13 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ok hvala... može li se kako utvrditi koliko je wati
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Looniz
Akvarista



Registrovan: 08 Dec 2012
Poruke: 944
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Jan 20, 2015 1:20 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sumnjam, mislim da jedino ti ostaje da ga probas, pa vidis moze li da postigne da zagreje vodu na onoliko stepeni - koliko ti treba. Ovako od `oka bih rekao da ce ti biti dovoljan za 90 lit., ovi grejaci za manje akvarijume od 25W su i manje razmere, nego sto je ovaj tvoj, koji cenim ima 50W sigurno.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Corydoras
Akvarista



Registrovan: 17 Jan 2015
Poruke: 74
Lokacija: Sivac

PorukaPoslao: Uto Jan 20, 2015 1:27 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

50W ima sigurno možda i 100w koliko se sećam ...Looniz poslao sam ti pp
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Grejaci sale976 Arhiva Malih Oglasa 0 Pet Dec 30, 2016 11:40 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Polovni grejaci azazel Arhiva Malih Oglasa 0 Ned Mar 13, 2016 4:00 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Grejaci i akvarijumi azazel Arhiva Malih Oglasa 0 Sub Dec 12, 2015 9:54 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati atman grejaci boki 013 Arhiva Malih Oglasa 0 Uto Okt 07, 2014 6:11 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Grejaci (neispravni) sumi Arhiva Malih Oglasa 0 Uto Feb 11, 2014 10:57 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License