Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Naduven analni otvor u velifere Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
nesha barajevac
Urednik
Urednik



Registrovan: 20 Sep 2012
Poruke: 1731
Lokacija: Novi Zeland

PorukaPoslao: Pon Dec 23, 2013 9:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image

Šta je ovo i šta mi je činiti ?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Dec 23, 2013 9:50 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

nesha barajevac
Urednik
Urednik



Registrovan: 20 Sep 2012
Poruke: 1731
Lokacija: Novi Zeland

PorukaPoslao: Uto Dec 24, 2013 11:06 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pošto niko ne zna šta se dešava sa ovom ribom ja sam je odvojio pa šta joj Višnji da. Stvarno jadno izgleda, kao da će creva da joj ispadnu, mučenica pliva u mestu, vobluje, glavinja. Možda i da joj prekratim muke a?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gotika
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2012
Poruke: 887
Lokacija: zemun

PorukaPoslao: Uto Dec 24, 2013 4:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ja bi to uradio !da creva jesu u pitanju ali kako se to leci nemam pojma!??????????
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Nensi
Akvarista



Registrovan: 22 Jun 2013
Poruke: 681
Lokacija: Beograd,Mirijevo

PorukaPoslao: Uto Dec 24, 2013 4:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Stvarno prvi put vidim ovako nešto Confused Ne znam šta da ti kažem,ako vidiš da se pati : http://www.akvarijum.org/forum.....eutanazija Sad
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesha barajevac
Urednik
Urednik



Registrovan: 20 Sep 2012
Poruke: 1731
Lokacija: Novi Zeland

PorukaPoslao: Sre Dec 25, 2013 11:43 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Uginula je Sad
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nemanjask
Urednik
Urednik



Registrovan: 29 Nov 2010
Poruke: 2451
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Dec 25, 2013 11:59 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da li si pravio bočatu vodu za njih? Znam da si rekao da ćeš pokušati napraviti bočati akvarijum. Bolest i uginuće je normalna pojava kod Velifera kada se gaje u slatkoj vodi, nema šanse da požive dugo.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesha barajevac
Urednik
Urednik



Registrovan: 20 Sep 2012
Poruke: 1731
Lokacija: Novi Zeland

PorukaPoslao: Sre Dec 25, 2013 1:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ništa još od bočatog. Nadam se da će uskoro doći do realizacije. Ovo je sve u slatkovodnom akvarijumu. Kod prethodnog vlasnika su bile takođe u slatkovodnom i ova bela je izbacila nekoliko tura malaca od kojih sam i ja dobio nekoliko. Biće da im neslana voda baš i ne prija mnogo Sad
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Tiger barb
Akvarista



Registrovan: 18 Mar 2012
Poruke: 443
Lokacija: Novi Sad 1982 god.

PorukaPoslao: Sre Dec 25, 2013 3:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Posoli malo Smile Salu na stranu, vidim u NS ima nekoliko vrsta koje traze bocatu vodu, mozda te poboljsavanje ponude riba ubrza Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesha barajevac
Urednik
Urednik



Registrovan: 20 Sep 2012
Poruke: 1731
Lokacija: Novi Zeland

PorukaPoslao: Sre Dec 25, 2013 4:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sve zavisi od g-đe neshinice. Ona je ta koja vedri i oblači, priznajem.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Borac - naduven stomak TheDemosten Bolest 7 Ned Okt 14, 2012 12:38 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Gupika naduven stomak Vladimir95 Bolest 21 Pon Jul 16, 2012 8:21 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka borac, naduven stomak ssrki Bolest 26 Uto Maj 29, 2012 11:20 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Velifere Bojan Arhiva Malih Oglasa 4 Pon Feb 28, 2011 9:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Borac, kao naduven stomak samo sa jed... wlada_85 Bolest 12 Pet Jan 14, 2011 4:19 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License