Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Gupike nestaju ??? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
ZEXM1994
Akvarista



Registrovan: 17 Jul 2010
Poruke: 547
Lokacija: Lajkovac

PorukaPoslao: Sub Avg 14, 2010 1:00 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nisam znao gde da stavim ovu temu pa sam je stavio ovde ,evo problema svako jutro kada se probudim nestane jedna gupika ???Pogledam da nije iskocila ,ono nije nigde je nema pogledam dal je u aq nije ni nigde je nema ne znam vise sta radim pomazite ???U aq imam 3gupike ,2xblack moly ,2xjapanke (povece),2 skalara ,puza ,soma fosilsa (veliki je ) ,mozda sam nesto zaboravio ...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Avg 14, 2010 1:00 am Snimi Poruku Nazad na vrh

FEK@
Akvarista



Registrovan: 23 Nov 2009
Poruke: 534
Lokacija: Niksic

PorukaPoslao: Sub Avg 14, 2010 1:33 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

mogu biti japanke i skalari...to se meni cesto desavalo Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
DiamondDragon
Akvarista



Registrovan: 25 Jun 2010
Poruke: 1054
Lokacija: Zrenjanin

PorukaPoslao: Sub Avg 14, 2010 1:52 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Riba ribi grize rep Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
ZEXM1994
Akvarista



Registrovan: 17 Jul 2010
Poruke: 547
Lokacija: Lajkovac

PorukaPoslao: Sub Avg 14, 2010 9:04 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

A tako znaci japanka pravi zijane nikako ne valjaju te ribe em prljaju vodu em pocele da mi jedu ribice .Hvala ljudi izgleda cu morati da vratim ove gupije dok su jos zivi ..Razz
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
todor
Akvarista



Registrovan: 09 Nov 2009
Poruke: 120
Lokacija: Sremcica-Beograd

PorukaPoslao: Sub Avg 14, 2010 9:53 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako se ne varam tu problem moze da pravi i fosilis jer on je aktivan nocu a tebi ribice tada i nestaju
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
misoo83
Akvarista



Registrovan: 11 Sep 2009
Poruke: 485
Lokacija: Pancevo

PorukaPoslao: Sub Avg 14, 2010 10:25 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Najveca mogucnost je japanka ,fosilis nije sigurno jel ga imam i ja a kad sam imao japanku ogromnu pojela je gupiku preko noci Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
ZEXM1994
Akvarista



Registrovan: 17 Jul 2010
Poruke: 547
Lokacija: Lajkovac

PorukaPoslao: Sub Avg 14, 2010 10:50 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

todor ::
Ako se ne varam tu problem moze da pravi i fosilis jer on je aktivan nocu a tebi ribice tada i nestaju

Brate sam kada je svetlo ugaseno ,dal je moguce da je fosilis rekli su mi da je miroljubljiva riba ,inace fosilis nema tolika usta meni su gupike 2-3cm ,a japanka ima oko 8-9cm ova veca ..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
ZEXM1994
Akvarista



Registrovan: 17 Jul 2010
Poruke: 547
Lokacija: Lajkovac

PorukaPoslao: Sub Avg 14, 2010 10:51 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

misoo83 ::
Najveca mogucnost je japanka ,fosilis nije sigurno jel ga imam i ja a kad sam imao japanku ogromnu pojela je gupiku preko noci Smile

Ti kazes fosils ,todor kaze japanka sta da radim da odvajam u drugi aq i japanku i fosilisa??
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
todor
Akvarista



Registrovan: 09 Nov 2009
Poruke: 120
Lokacija: Sremcica-Beograd

PorukaPoslao: Sub Avg 14, 2010 10:58 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ok mozda i ja gresim ali japanka sve jedno ne ide sa tim ribicama u isti akvarijum zbog temperature vode . Tako da mozda da probas da odvojis njih (japanke) pa ako prestanu da nestaju ribice ja sam pogresio
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Stefan062
Akvarista



Registrovan: 03 Avg 2010
Poruke: 973
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Sub Avg 14, 2010 11:21 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

japanka verovatno ali bolje posmatraj tog soma ipak je som som...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
misoo83
Akvarista



Registrovan: 11 Sep 2009
Poruke: 485
Lokacija: Pancevo

PorukaPoslao: Sub Avg 14, 2010 11:29 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Stefan062 ::
japanka verovatno ali bolje posmatraj tog soma ipak je som som...


Imam ja 2 mala ancistrusa do 1 cm max veliki su koji se krecu po dnu znaci zive u istom sloju vode kao i fosilis a nijedan ni jos nije nestao iako se cesto muvaju u njegovoj pecini Wink

A sto se tice japanke imao sam je oko 20-25 cm veliku i samo mi je jednu gupiku pojela i to preko noci al posle ih vise nije jela Laughing
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Stefan062
Akvarista



Registrovan: 03 Avg 2010
Poruke: 973
Lokacija: Cacak

PorukaPoslao: Sub Avg 14, 2010 11:43 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

to znaci da nije bila ukusna...Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
ZEXM1994
Akvarista



Registrovan: 17 Jul 2010
Poruke: 547
Lokacija: Lajkovac

PorukaPoslao: Sub Avg 14, 2010 12:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Odvojio sam japanku onu vecu i nista sve zive i zdrave ,al sada sta cu snjom zao mi je Very Happy mnogo je porasla...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
misoo83
Akvarista



Registrovan: 11 Sep 2009
Poruke: 485
Lokacija: Pancevo

PorukaPoslao: Sub Avg 14, 2010 12:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Napravi vrtno jezerce i ubacije u njega Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Tražim Kvalitetne Gupike Weiss Tražnja 0 Sub Maj 27, 2023 8:15 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Gupike bolest Dragutin96 Bolest 0 Pon Apr 24, 2023 11:07 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Gupike i molly Djole011 Tražnja 0 Sub Apr 02, 2022 4:52 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Poklanjam mužjaka plave gupike Nikollo Na poklon 1 Sub Jan 29, 2022 6:54 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Gupike sa slike na poklon paljabogdanovic Na poklon 4 Pon Jan 17, 2022 1:35 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License