Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Ceresit 23 uste 2 meseci rok na traenje Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
antibiotic1
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 25 Dec 2013
Poruke: 5

PorukaPoslao: Čet Jan 09, 2014 2:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Konecno posle dolgo vreme najdov silikon ceresit 23. Samo problem e sto pisuva deka ima rok traenje uste 2 meseci. Dali toa bi bilo nekakov problem ili ne?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Jan 09, 2014 2:06 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

antibiotic1
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 25 Dec 2013
Poruke: 5

PorukaPoslao: Čet Jan 09, 2014 2:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

antibiotic1 ::
Konecno posle dolgo vreme najdov silikon ceresit 23. Samo problem e sto pisuva deka ima rok traenje uste 2 meseci. Dali toa bi bilo nekakov problem ili ne?

ps.Za lepenje na nov akvarium 70x30x30 mi e
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Čet Jan 09, 2014 8:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja bih lepio akvarijum sa tim silikonom Smile .
Nemoj samo da stedis na silikonu prilikom lepljenja, zato pukusaj da ti "meso" silikona bude minimalno 1, a maksimalno 2 mm .
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Black Moly Crni i Zuti, stari par meseci sstanko78 Na poklon 2 Pet Jun 04, 2021 11:51 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka silicon ceresit ft 101 mihajlo.m84 Ostala oprema 30 Sre Feb 01, 2012 11:48 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License