Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Blek Moli Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Tajchili
Akvarista



Registrovan: 16 Jan 2014
Poruke: 135
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Sub Jan 18, 2014 2:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Znam da Skalar traži veći prostor, ali kao što rekoh, nasledila sam ga.

Za osvetljenje, hvala na savetu. Ova plava led lampa je takođe nasleđena uz ribice, ako i pumpa i filter i sve u njemu. U korneru stoji zelena Sintetička vata (ne znam da li sam rekla pravilan naziv), dve plastične kockice (stranica oko 4cm i izgledaju kao neka rešetka prepuna paralelnih pregradica, ne znam kako se to zove), par nekoliko kančića i većih oblih staklića. To sam takođe dobila u kompletu, pa nisam ništa htela da menjam.

Termometar imam, nisam napomenula. Stoji u suprotnom uglu od grejača i na njemu pokazuje 23oc, ali je i dalje u okviru onog zelenog polja.

Molika je uginula iz ko zna kojih razloga. Bilo - prošlo. Ostale ribice deluju ok. Ne znam koliko je bila stara, s obzirom da je bila poprilično velika, možda čak i oko 7cm. Nisam je merila, čak ni kada je uginula.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Jan 18, 2014 2:22 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Danijel Jovanovic
Akvarista



Registrovan: 31 Dec 2013
Poruke: 50
Lokacija: Srbija Subotica

PorukaPoslao: Sub Jan 18, 2014 3:43 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nista 23c mnogoooooo malo pojecaj tu temperaturu na 25 !!!!!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Tajchili
Akvarista



Registrovan: 16 Jan 2014
Poruke: 135
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Sub Jan 18, 2014 3:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jesam, upravo sad. Hvala... Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
MiToS




Registrovan: 06 Feb 2014
Poruke: 2

PorukaPoslao: Čet Feb 06, 2014 3:31 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

moze li mi neko reci par stvari o muzijacima blek moli. ima dva muzijaka i jedan je prilicno slican zenki gradjon peraja kao i svu u pet shopovima, ali ovaj drugi je nekako poseban. Ima jako duge krake na zadnjem ovalnom peraju a i donja peraja su mu duga i siroka.. sav je raskošan pa me nekad čak na borca podsjeti.
da li je to neka posebna vrsta ili jednostavno pravi alfa muzijak? Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Tajchili
Akvarista



Registrovan: 16 Jan 2014
Poruke: 135
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Čet Feb 06, 2014 9:10 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Postavi sliku ako možeš da ga vidimo.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Čet Feb 06, 2014 9:33 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

To je lira muzjak. lira molike imaju to sto kazes ti na repnim perajima, i taj oblik repnog peraja podseca na drevni istrument "lira" i zato ih tako i zovu. Takodje i donja peraja mu rastu duze pa izgleda kao skalar sa njima. Smile

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Vladica Arsic
Akvarista



Registrovan: 27 Jul 2013
Poruke: 97
Lokacija: Leskovac,Hisar

PorukaPoslao: Sub Feb 08, 2014 10:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

imao sam ja jednog muzjaka blek moli sa repnim perajem od 5 cm,to je lira mujzjak...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
MiToS




Registrovan: 06 Feb 2014
Poruke: 2

PorukaPoslao: Čet Feb 13, 2014 3:52 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nikako ne mogu da ga uslikam normalno jer nema mira Smile
Evo samo po obrisu mozete da vidit kolika su mu peraja. Uzivo uzgleda jos raskosnije.
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
vulens
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 19 Dec 2013
Poruke: 3
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pet Feb 14, 2014 3:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da li je skotna ? Pretpostavljam da jeste posto je porasla duplo. Smile
Da li da je stavim u mrestilicu? Sta da radim ?

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Crash
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 28 Mar 2014
Poruke: 4
Lokacija: Priboj

PorukaPoslao: Pon Mar 31, 2014 5:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Imam problem sa ovom ribicom. Od juce kao da ubrzano dise, sporo pliva i uglavnom po dnu, retko da predje pola akvarijuma. Ostale ribice su sve oke, citao sam da nije neka bolest ili slicno, ali ostale su sasvim normalne. I hoce da se pritaji na dnu, a druga blek moli je tada napadne i tada pliva normalno, tj bezi od ove. Sta bi to moglo biti?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
goran012
Akvarista



Registrovan: 22 Avg 2020
Poruke: 12
Lokacija: pozarevac

PorukaPoslao: Sre Jul 14, 2021 2:32 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ima neko u ponudi maslinastog zelemog ...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Žute moli (yellow lyra molly) chaosad Ponuda 0 Pet Nov 11, 2022 12:27 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Potrebne živorotke (plati, gupi, moli... DonderionBerik Tražnja 1 Ned Jun 19, 2022 3:24 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Maslinasto zeleni moli goran012 Ribe 0 Sre Jun 30, 2021 1:09 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Black moli m.vlacina Tražnja 1 Pet Jun 04, 2021 8:47 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka zut moli jedno oko mu nesto uvecano goran012 Početak u akvaristici 4 Pon Nov 09, 2020 9:35 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License