Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 povredjena gupika Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
shpider
Akvarista



Registrovan: 18 Jan 2014
Poruke: 32
Lokacija: Beograd, Banovo brdo

PorukaPoslao: Sub Jan 18, 2014 8:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav ljudi. Imam jedno pitanje u vezi gupike. Jutros sam video jednog od muzjaka kako lezi pri dnu i koprca se, ceo dan ga posmatram i izgleda mi kao da ce da ugine svakog trenutka. Izgleda da mu je povredjeno ledjno peraje pa ne moze normalno da pliva. I kad uspe da se izdigne onda se prevrce na ledja. Sve ostale ribice su potpuno u redu, zdrave i zivahne. (imam 4 b. molija, 3 velika ksifa i 3 bebe, 3 pande i 3 gupija). Da li je moguce da ga je neka riba povredila? Sta da radim sa njim? Zao mi da gledam kako se muci..
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Jan 18, 2014 8:28 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

bojan86
Akvarista



Registrovan: 02 Jan 2011
Poruke: 743
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Jan 18, 2014 8:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Moguće je da je neka riba povredila. Ako bih morao da se kladim, pare bih stavio na ksifo.

E sad, može biti i da se razbolela, pa je onemoćala, što su iskoristile druge ribice da je ćapnu. Najbolje bi bilo da okačiš sliku ako možeš.

Po tvom opisu bih rekao da je ta ribica skoro pa mrtva, pa možda ne bi bilo loše da je izvadiš iz akvarijuma i... znaš šta sledi.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
shpider
Akvarista



Registrovan: 18 Jan 2014
Poruke: 32
Lokacija: Beograd, Banovo brdo

PorukaPoslao: Sub Jan 18, 2014 8:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
shpider
Akvarista



Registrovan: 18 Jan 2014
Poruke: 32
Lokacija: Beograd, Banovo brdo

PorukaPoslao: Sub Jan 18, 2014 8:52 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nisam mogao bolju da napravim, los mi je aparat. Bio sam je izdvojio u posudu sa strane (izvukao i akvarijumsku vodu), zivnula je bila neko vreme pa sa m je vratio nazad ali se opet isto ponasa...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Danijel Jovanovic
Akvarista



Registrovan: 31 Dec 2013
Poruke: 50
Lokacija: Srbija Subotica

PorukaPoslao: Sub Jan 18, 2014 11:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Napravi bolju fotografiju !!!!!!
Nista se ne vidi!!!!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
gotika
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2012
Poruke: 887
Lokacija: zemun

PorukaPoslao: Ned Jan 19, 2014 9:37 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

baci ga napolje iz akvarijuma napisi litrazu akvarijuma izbaci ove skoljke napolje nije im tu mesto !e sada napisi koliko imas zenki koliko muzjaka blek moli i ksifa ?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
shpider
Akvarista



Registrovan: 18 Jan 2014
Poruke: 32
Lokacija: Beograd, Banovo brdo

PorukaPoslao: Ned Jan 19, 2014 2:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nazalost je uginuo Sad... moli imam 2 zenke i 2 muzjaka, ksifo imam 2 zenke i jednog muzjaka (i tri bebe kao sto sam rekao). Skoljke sam izbacio, jel moze samo malo objasnjenje zasto im to smeta. Jos uvek ucim Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
shpider
Akvarista



Registrovan: 18 Jan 2014
Poruke: 32
Lokacija: Beograd, Banovo brdo

PorukaPoslao: Ned Jan 19, 2014 2:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

akvarijum ima 35l, atman A2500 vazdusnu pumpu, sundjer filter i stedljivu sijalicu od 12w.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Malci gupika genetika ili nesto drugo popindeed Bolest 9 Uto Feb 11, 2020 10:21 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Da li se samo meni ovo desava? Mrest ... Likan Početak u akvaristici 3 Ned Sep 22, 2019 5:52 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Da li su moje ribice skotne, pomoc (g... Likan Početak u akvaristici 11 Pet Sep 13, 2019 8:46 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Propadanje peraja pa uginuce gupika uki01 Bolest 4 Sre Sep 04, 2019 10:21 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Gupika pliva nepravilno Tajson Bolest 3 Čet Maj 30, 2019 4:18 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License