Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Grejac za akvarijum Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
DiamondDragon
Akvarista



Registrovan: 25 Jun 2010
Poruke: 1054
Lokacija: Zrenjanin

PorukaPoslao: Sub Jun 26, 2010 3:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Koje mesto je bolje za grejač vode, akvarijum ili da on bude u eksternom filteru?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Jun 26, 2010 3:02 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

panta93
Akvarista



Registrovan: 27 Dec 2009
Poruke: 299
Lokacija: KRAGUJEVAC

PorukaPoslao: Sub Jun 26, 2010 7:08 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

U akvarijumu da bude naravno.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Blue
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Jul 2009
Poruke: 2756
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Jun 26, 2010 10:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

DiamondDragon ::
Koje mesto je bolje za grejač vode, akvarijum ili da on bude u eksternom filteru?

Sve jedno, nema nikakve razlike osim vizuelne.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Sub Jun 26, 2010 11:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Blue ::
DiamondDragon ::
Koje mesto je bolje za grejač vode, akvarijum ili da on bude u eksternom filteru?

Sve jedno, nema nikakve razlike osim vizuelne.

upravo tako ... ja moj grejac drzim u spoljnem diy filteru podesen na 26 stepeni a toliko i pokazuje termometar u aq ...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
DiamondDragon
Akvarista



Registrovan: 25 Jun 2010
Poruke: 1054
Lokacija: Zrenjanin

PorukaPoslao: Ned Jun 27, 2010 9:10 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala na odgovorima. Slažem se da je vizuelno bolje da NE bude ua aq ako je to moguće.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Labeo Bicolor
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 616
Lokacija: Sremska Mitrovica 022

PorukaPoslao: Sre Avg 11, 2010 5:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

A koje jecine (W) grejac bi bio odgovarajuci za 100 litara?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
stukolovac
Akvarista



Registrovan: 20 Jul 2010
Poruke: 60
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Avg 11, 2010 6:02 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Od 100 do 150 wati jacina zavisi od grejanja u prostoriji gde drzis akvarijum
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Labeo Bicolor
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 616
Lokacija: Sremska Mitrovica 022

PorukaPoslao: Sre Avg 11, 2010 6:08 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Znas kako, drzim u svojoj sobi gde je zimi temperatura oko 25 stepeni (centralno grejanje), a leti mozes da zamislis...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
stukolovac
Akvarista



Registrovan: 20 Jul 2010
Poruke: 60
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Avg 11, 2010 6:09 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Onda 100 wati i nemas frke
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Labeo Bicolor
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 616
Lokacija: Sremska Mitrovica 022

PorukaPoslao: Sre Avg 11, 2010 6:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Tako sam nesto i mogao da pretpostavim... hvala brate Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
proivcek
Akvarista



Registrovan: 16 Avg 2010
Poruke: 23
Lokacija: Podgorica

PorukaPoslao: Pon Avg 16, 2010 6:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mene interesuje kolika je duzina tog grejaca ..(pitam zbog visine akvarijuma ,da bi mogao uspravno da ga postavim) i kako on tacno izgleda ako neko moze da mi da neku slicicu ... i naravno koliko on kosta (ne treba bas tacna cena)...hvala unapred
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
aca77
Akvarista



Registrovan: 05 Nov 2009
Poruke: 255

PorukaPoslao: Ned Avg 22, 2010 10:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Grejač možeš da postaviš i vodoravno. U tom položaju čak ima manju toleranciju nego kad je uspravan. Naročito Atmanovi grejači pokazuju bolju preciznost termostata kad su postavljeni vodoravno. Najveću toleranciju imaju neki stariji tipovi Atmanovih grejača kojima je grejna spirala kružno namotana oko cevi. Najbolji su oni kojima je sprirala postavljena uzdužno u paralelnim redovima u odnosu na osu grejača (noviji tipovi). njihova tolerancija je mnogo manja i savim prihvatljiva.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Ned Avg 22, 2010 10:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Aco 77 drago mi je sto si ponovo sa nama ....
Kao sto je vec i napisano , grejac mozes postaviti i vodoravno i vertikalno. Takodje dosta bi pomoglo kada bi nam napisao nesto o akvarijumu koji imas ( velicina ) i koji je filer u pitanju. Evo par slicica grejaca :
Atman

Image

Sera

Image

Boyu

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nermin




Registrovan: 10 Nov 2012
Poruke: 1

PorukaPoslao: Sub Nov 10, 2012 12:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ovako, da ne bih započinjao novu temu sa sličnim naslovom, hteo bih ovde da ispišem šta me konkretno interesuje za grejač. Kupio sam Atman-ov grejač, u uputstvu je navedeno do kojeg nivoa treba da bude minimalno zaronjen. Ono što mene interesuje je može li ovaj grejač da bude ceo zaronjen u akvarijum (sa sve onim potenciometrom koji se nalazi odozgo za regulaciju toplote) bez problema jer u uputama nigde nema navedeno jel ovo potapajući grejač ili nije. Sledi slika grejača....

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesha barajevac
Urednik
Urednik



Registrovan: 20 Sep 2012
Poruke: 1731
Lokacija: Novi Zeland

PorukaPoslao: Sub Nov 10, 2012 1:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Može ceo u vodu
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Potpuni početnik i moj prvi akvarijum Popac86 Početak u akvaristici 1 Čet Mar 07, 2024 9:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Filtracije vode u akvarijum Viktor Kotor Početak u akvaristici 2 Čet Dec 14, 2023 9:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Preporuka za led rasvjetu akvarijum o... brankorad Rasveta 2 Ned Okt 01, 2023 10:33 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Oprema za akvarijum srki.acs Ponuda 1 Uto Avg 08, 2023 4:47 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka fabricki akvarijum ljiki Akvarijumi 2 Uto Avg 01, 2023 7:57 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License