Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 ciklidi Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
gotika
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2012
Poruke: 887
Lokacija: zemun

PorukaPoslao: Sub Jan 18, 2014 6:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

posto se nerazumem u ciklide moram da pitam vas koji se razumete !koji ciklidi su najlaksi -najednostavniji za drzanje da mogu da se izvode u kucnoj radinosti bez nekog velikog iskustva znaci da moze jedan laik da ih izvodi !akvarijum bi bio od 100l kakva pozadina enterijer treba za njih i koliko moze tih ciklida da ide u 100 l ?normalno bio bi spoljni filter grejac i sta jos treba !decko je ranije u taj akvarijum drzao zivorotke sada hoce ciklide svidaju mu se (te velike ribe )ja se unapred izvinjavam mene su pitali pa ja pitam vas ?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Jan 18, 2014 6:36 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

nesha barajevac
Urednik
Urednik



Registrovan: 20 Sep 2012
Poruke: 1731
Lokacija: Novi Zeland

PorukaPoslao: Sub Jan 18, 2014 6:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Čitaj druže, čitaj Smile
Od svih ciklida najvolijem xiphophorus maculatus Cool
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Cvrc
Akvarista



Registrovan: 10 Jul 2011
Poruke: 1013
Lokacija: Sid

PorukaPoslao: Sub Jan 18, 2014 7:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja bih ti preporucio neke skoljkase, oni sve sami rade Smile Ali oni nisu tako velike ribe, ne znam, mozda nigrosi ?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
stsasa
Akvarista



Registrovan: 05 Jan 2012
Poruke: 148
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sub Jan 18, 2014 7:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Za100 litara tanjganjika ciklidi su pravi izbor. Imaš mnogo vrsta koji mogu u tu litražu: neke pristojne boje drugi interesantnog oblika ili ponašanja. Odgovara im naša česmovača tj tvrda bazna voda koja teče u većini vodovoda. Amarički ciklidi neki mogu ali ovde dostupni se brzo razmnožavaju i brzo će doći u situaciju da ne zna šta sa novom ribom.
Ako oće malo da se potrudi oko mresta od amerikanaca bi preporučio Nannacara anomala koja se može naći kod nas a ima pristojne boje kada odraste a malo joj snižavanje tvrdoće treba za uspečan mrest. Prilično mirna riba pa se akvarijum može lepo srediti.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
stsasa
Akvarista



Registrovan: 05 Jan 2012
Poruke: 148
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sub Jan 18, 2014 7:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Herotilapia multispinosa je pristojna riba ako nađeš lepu crveniju liniju.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
drinabb
Akvarista



Registrovan: 23 Maj 2013
Poruke: 275
Lokacija: Bajina Basta

PorukaPoslao: Čet Jan 23, 2014 11:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kad smo vec kod ciklida, ima li neko iskustva sa Pseudotropheus acei Itungi? Dosao sam sasvim slucajno do malaca pa su sad porasi polepo.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Ciklidi Zvezda Severa Akvarijumi 0 Ned Jun 18, 2023 2:58 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka africki malavi ciklidi gotika Razmena 0 Sre Avg 31, 2022 9:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Malawi ciklidi - Nis joca93knj Tražnja 0 Pon Dec 20, 2021 11:23 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Malawi ciklidi celo jato Onix21 Ponuda 1 Ned Dec 19, 2021 11:06 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Sajica ciklidi Slepi_Putnik Ponuda 1 Sub Sep 04, 2021 1:07 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License