Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Godisnji odmor ... ehhhh Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
isako
Akvarista



Registrovan: 08 Jun 2010
Poruke: 294
Lokacija: Lazarevac

PorukaPoslao: Čet Avg 12, 2010 1:50 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Izgleda da je moj post, more, plaze, pesak itd. samo nikouro skapirao, bilo nekad sad se spominjalo, kad odem na more to vise nije odmor nego zamor, vozi to mora 1000km Sad vozi nazad Sad zena Sad deca itd.

Tako da momci drzite se teme odmor nemojte mi sad tu o devojkama Laughing Laughing Laughing
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Avg 12, 2010 1:50 am Snimi Poruku Nazad na vrh

stefkoss
Banovan
Banovan



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 735
Lokacija: crna gora,bar

PorukaPoslao: Čet Avg 12, 2010 10:19 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pa da slazem ako nevolis da putujes ali ja volim samo sam jednom io u srbiju kad sam bio mali i nesecam se i poci cu opet nekad kad mi prodje silna dosadna skola
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Sub Avg 14, 2010 3:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

rukovanje Odoh ja u planine, jer tamo nema zime ronjenje skakutanje ura od danas na godisnjem odmoru, tako da se cujemo za "par " dana winner cestitka talasi
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
vlada
Akvarista



Registrovan: 01 Maj 2010
Poruke: 164
Lokacija: Zrenjanin

PorukaPoslao: Sub Avg 14, 2010 6:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja tu vas pola ili nerazumem ili mozhda ne pripadam tom rangu.Kazhete more to je odmor provod!Ja to vidim ovako:plazhe prpune guzhva svuda,za shta se god okrenesh ode 2/3eura po osobi.Na plazhi mogu da stanem na nekog ,dok moram da pazim na novchanik da ne ostane prazan i nevidim tu odmor.Radie bih na planinu,na neko od jezera nishta hotel,pre bih u privatni smeshtaj etno stil,ili neka bara,staro korito reka,mir tishina oko tebe voda shuma.Dal to ide sa godinama ili previshe napetosti na poslu i u drushtvu neznam.Sve u svemu lepo se odmorite!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
stefkoss
Banovan
Banovan



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 735
Lokacija: crna gora,bar

PorukaPoslao: Sub Avg 14, 2010 6:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ali kad vidis na more polu gole zenske Cool nije ti zao.
a kod mene u cg su pola zena gole na more Cool
pa ti guzva ne smeta nista
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
isako
Akvarista



Registrovan: 08 Jun 2010
Poruke: 294
Lokacija: Lazarevac

PorukaPoslao: Ned Avg 15, 2010 12:13 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ovo je dobro, od sada idem na more samo zbog golih zena, necu da se kupam uopste samo cu da gledam sve dok mi moja oci ne iskopa znaci celih 10-ak minuta Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Ned Avg 15, 2010 7:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

I 10 minuta je nesto Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
stefkoss
Banovan
Banovan



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 735
Lokacija: crna gora,bar

PorukaPoslao: Ned Avg 15, 2010 7:40 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ja buljim i zbog toga nemogu da smuvam nijednu devojku iako imam samo 13 godina jer svi vide da gledam gole zene
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
isako
Akvarista



Registrovan: 08 Jun 2010
Poruke: 294
Lokacija: Lazarevac

PorukaPoslao: Pon Avg 16, 2010 12:53 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ti ne mozes da smuvas nijednu zato sto imas 13 god. a ne zato sto buljis Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
stefkoss
Banovan
Banovan



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 735
Lokacija: crna gora,bar

PorukaPoslao: Pon Avg 16, 2010 10:58 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

nemora da znaci kolko ima djece koji imaju 13 godina a ipak imaju devojku
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
joca93knj
Akvarista



Registrovan: 19 Mar 2010
Poruke: 770
Lokacija: Knjazevac

PorukaPoslao: Pon Avg 16, 2010 12:25 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

a devojka im ima 10 godine ? Very Happy Very Happy Very Happy a cisto zumnjam da devojcice od 10 godina setaju polu gole po plazi...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
stefkoss
Banovan
Banovan



Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 735
Lokacija: crna gora,bar

PorukaPoslao: Pon Avg 16, 2010 12:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

vjeruj mi setaju ali ja nikako da prijdem nijednoj
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
joca93knj
Akvarista



Registrovan: 19 Mar 2010
Poruke: 770
Lokacija: Knjazevac

PorukaPoslao: Uto Avg 17, 2010 2:55 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

brate evo ti mali savet...kao brat bratu brate...rokni 2 tri proladjena piva na ex i da vis dal neces da pridjes...podu...hehehehhe...salim se...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Mladj platike i godisnji odmor venino Početak u akvaristici 0 Sre Dec 18, 2013 1:17 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Recimo odmor :) Cvrc Razno 15 Sre Maj 01, 2013 10:09 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Spremanje za odmor kitnikez Početak u akvaristici 7 Ned Jun 17, 2012 2:03 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Odmor Balkan Razno 10 Pet Jul 15, 2011 7:25 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License