Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Kako pričvrstiti Ricciu na podlozi? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
WoodyAllen
Akvarista



Registrovan: 28 Maj 2013
Poruke: 498
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Pet Jan 24, 2014 2:57 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kako pričvrstiti Ricciu na podlozi?
Pretpostavljam neka metalna ili plastična mrežica, ali koja?

Jel neko uspeo da drži na podlozi akvarijuma?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Jan 24, 2014 2:57 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pet Jan 24, 2014 8:27 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kad sam je "vezao" za kamen uglavnom sam uvek to radio sa mrezicom od kivija. Ono kad kupis kuvi pa bude umotan u ono mrezicu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Pet Jan 24, 2014 8:57 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Svi, čak i najiskusniji akvaristi vezuju za kamenčiće, pa onda složenim kamenčićima prekrivaju podlogu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gotika
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2012
Poruke: 887
Lokacija: zemun

PorukaPoslao: Pet Jan 24, 2014 9:18 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

hoces li za podlogu da je vezes ili za kamen-stenu ?ja koliko znam ti imas riciju vezanu na kamen i to prelepu !!!!!!!!!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
WoodyAllen
Akvarista



Registrovan: 28 Maj 2013
Poruke: 498
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Pet Jan 24, 2014 2:43 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

gotika ::
hoces li za podlogu da je vezes ili za kamen-stenu ?ja koliko znam ti imas riciju vezanu na kamen i to prelepu !!!!!!!!!


Za podlogu. Puca mi mrežica na kamenu stalno pa sam se smorio.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Looniz
Akvarista



Registrovan: 08 Dec 2012
Poruke: 944
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Jan 24, 2014 2:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kako puca? Od cega je mrezica? Ja sam takodje koristio od kivija kao Bojan i nisam imao problema, one su uglavnom plastificirane i nema sanse da puknu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
WoodyAllen
Akvarista



Registrovan: 28 Maj 2013
Poruke: 498
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Pet Jan 24, 2014 2:56 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Looniz ::
Kako puca? Od cega je mrezica? Ja sam takodje koristio od kivija kao Bojan i nisam imao problema, one su uglavnom plastificirane i nema sanse da puknu.


Moja pukne posle nekog vremena Sad
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gotika
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2012
Poruke: 887
Lokacija: zemun

PorukaPoslao: Pet Jan 24, 2014 6:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

najbolja mrezica za vezivanje biljki jeste mrezica za kupanje (neko je zove bucka )rasturite mrezicu rasteze se na sve strane netruli nepuca lako se vezuje a i jeftina ima je u sviim bojama sa jednom buckom moze ceo akvarijum da se izuvezuje i jos ostane !nadam se da cu nekome pomoci !
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Salvatoree
Akvarista



Registrovan: 30 Jun 2012
Poruke: 342
Lokacija: Indjija

PorukaPoslao: Pet Jan 24, 2014 7:40 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ne znam da li bi moglo mrezicom za komarce, ona je tvrdja od kovi mrezice, ali ima i sitnije rupice, ili mozes da vezes mrezicom od kivija pa preko jos najlonom za pecanje ako ti puca bas svaki put Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraYahoo Messenger
Bokiie :D
Akvarista



Registrovan: 04 Jan 2013
Poruke: 89
Lokacija: Kovačica

PorukaPoslao: Pet Jan 24, 2014 7:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

gotika ::
najbolja mrezica za vezivanje biljki jeste mrezica za kupanje (neko je zove bucka )rasturite mrezicu rasteze se na sve strane netruli nepuca lako se vezuje a i jeftina ima je u sviim bojama sa jednom buckom moze ceo akvarijum da se izuvezuje i jos ostane !nadam se da cu nekome pomoci !

Da, tako sam i ja uradio i nijednom se nije raspala, a ja sam je i skidao sa kamenja, i ponovo vraćao... i sve je izdrzala Very Happy Rolling Eyes
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gotika
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2012
Poruke: 887
Lokacija: zemun

PorukaPoslao: Sub Jan 25, 2014 12:09 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

to je provereno godinama vec tako radim !!!!!!!!!!!!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
WoodyAllen
Akvarista



Registrovan: 28 Maj 2013
Poruke: 498
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Sub Jan 25, 2014 1:16 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

gotika ::
to je provereno godinama vec tako radim !!!!!!!!!!!!

Kako se to zove? Šta da tražim u radnji?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gotika
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2012
Poruke: 887
Lokacija: zemun

PorukaPoslao: Sub Jan 25, 2014 12:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pa bucka za kupanje !imas u liliju to raznih boja mrezica skupljena u klupko tako odproilike izgleda !
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Kako sa jednim grijacem grijati dva a... Luka2907 Grejanje i hladjenje 1 Uto Jan 09, 2024 10:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kako sa 1 grijacem grijati 2 akvarijuma Luka2907 Grejanje i hladjenje 0 Uto Jan 09, 2024 10:53 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kako se montira solenoid na ovaj mano... sstanko78 Ostala oprema 7 Ned Nov 22, 2020 9:50 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kako da znam kad ce ribica da se mresti? Nemanja21 Razmnožavanje 4 Sub Nov 07, 2020 11:12 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kako prepoynati dali je skotna Plati? Yaesu Razmnožavanje 5 Ned Avg 02, 2020 4:08 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License