Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Magnetni Ventil Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
coolbac
Akvarista



Registrovan: 20 Mar 2012
Poruke: 39
Lokacija: Bac

PorukaPoslao: Čet Jan 30, 2014 10:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav Svima;

Danas sam montirao Na Co2 regulator magnetni ventil i kada sam sve povezao i pustio u rad magnetni ventil kad ga iskopcam iz struje i dalje pusta co2 al malo slabije i tako stalno,ne prestane da ispusta.

Da li je neko imao slican problem i kako se to eventualno moze da sredi.
Ventil je novi kao i regulator.
Evo slika


Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Jan 30, 2014 10:23 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Blue
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Jul 2009
Poruke: 2756
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Jan 30, 2014 10:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Glupo zvuci, ali da nije neispravan? Ako pusta CO2 kada je zatvoren, nista mi drugo ne pada na pamet...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nemanjask
Urednik
Urednik



Registrovan: 29 Nov 2010
Poruke: 2451
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Jan 30, 2014 11:08 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

U pitanju je nesavršenost odlivka 99% . Ako je nov, vrati ga. Solenoid ili radi ili ne radi, ostaje samo odlivak kao uzrok.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
coolbac
Akvarista



Registrovan: 20 Mar 2012
Poruke: 39
Lokacija: Bac

PorukaPoslao: Čet Jan 30, 2014 11:25 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sad sam saznao da ga mozda trebam obrnuti,svejedno ako uspem javljam a ako ne u smece.Sa ebay-a sam ga porucio i pitam se dal ponovo isti poruciti jer nema bas u ponudi drugih.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
coolbac
Akvarista



Registrovan: 20 Mar 2012
Poruke: 39
Lokacija: Bac

PorukaPoslao: Pet Jan 31, 2014 10:16 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Blue ::
Glupo zvuci, ali da nije neispravan? Ako pusta CO2 kada je zatvoren, nista mi drugo ne pada na pamet...


Ipak se mozda nesto moze da uradi!!!

Bilo je potrebno obrnuti ventil za 180 ° i radi.

Pozzzz
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
Blue
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Jul 2009
Poruke: 2756
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pet Jan 31, 2014 7:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kako mislis obrnuti? Na slici nisam primetio da je nesto naopako.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
coolbac
Akvarista



Registrovan: 20 Mar 2012
Poruke: 39
Lokacija: Bac

PorukaPoslao: Pet Jan 31, 2014 8:11 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ulaz je trebalo da bude na onoj strani gde je iglicasti ventil na slici a ona druga strana iglicasti ventil i sad radi oglicno.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
zuja
Akvarista



Registrovan: 25 Jan 2011
Poruke: 156
Lokacija: Mladenovac

PorukaPoslao: Sub Feb 01, 2014 12:40 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

coolbac ::
Ulaz je trebalo da bude na onoj strani gde je iglicasti ventil na slici a ona druga strana iglicasti ventil i sad radi oglicno.


Moze li slika kako je sada namesten posto mi ovo nije bas najjasnije. Hvala.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nemanjask
Urednik
Urednik



Registrovan: 29 Nov 2010
Poruke: 2451
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Feb 01, 2014 12:47 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Prvi puta čujem da može to da bude obrnuto, dokaz da učiš dok si živ Laughing
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Ciskela
Akvarista



Registrovan: 29 Okt 2013
Poruke: 137
Lokacija: Beograd, Dorćol

PorukaPoslao: Pon Nov 24, 2014 4:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

coolbac, kako si zadovoljan ovim ventilom?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
tripko
Akvarista



Registrovan: 19 Okt 2014
Poruke: 152
Lokacija: Serbia-Beograd

PorukaPoslao: Pon Nov 24, 2014 5:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam imao taj ventil ali sam ga batalio, kod mene co2 non stop ide, kako danju tako i nocu, i nemam nikakvih problema sto se tice riba.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Dare021
Akvarista



Registrovan: 12 Maj 2013
Poruke: 185
Lokacija: Novi Sad, Srbija

PorukaPoslao: Pon Nov 24, 2014 6:30 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

na ventilu bi morala da postoji strelica u kom smeru protiče vazduh kroz njega ....
ako si ga okrenuo u suprotnom smeru on će raditi ali ga el.magnetna špulna neće zatvarati.
druga mogućnost propuštanja ventila je puknuta ili pohabana gumica unutar ventila ,pa vazduh prolazi pored nje...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Dare021
Akvarista



Registrovan: 12 Maj 2013
Poruke: 185
Lokacija: Novi Sad, Srbija

PorukaPoslao: Pon Nov 24, 2014 6:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

na ventilu bi morala da postoji strelica u kom smeru protiče vazduh kroz njega ....
ako si ga okrenuo u suprotnom smeru on će raditi ali ga el.magnetna špulna neće zatvarati.
druga mogućnost propuštanja ventila je puknuta ili pohabana gumica unutar ventila ,pa vazduh prolazi pored nje...
el.magnetni ventili i pripremne grupe PRVA PETOLETKA TRSTENIK su odličnog kvaliteta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Nepovratni ventil za potopnu pumpu laky_kg Filteri i pumpe 7 Pon Jun 22, 2020 12:39 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Iglicasti ventil za CO2 Malina Arhiva Malih Oglasa 0 Pon Feb 03, 2020 8:28 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Elektromagnetni ventil Doksas Arhiva Malih Oglasa 0 Sub Maj 04, 2019 3:15 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka CO2 manometar, igl.ventil, elektromag... manastiriste Arhiva Malih Oglasa 0 Sre Feb 06, 2019 9:16 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Stakleni brojač mehurova CO2 i magnet... Srky Boy Arhiva Malih Oglasa 1 Sre Jan 30, 2019 2:06 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License