Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Diskusarium :D Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Onix21
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 31 Okt 2010
Poruke: 259
Lokacija: Dobanovci, Beograd

PorukaPoslao: Sub Nov 23, 2013 11:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala sale, ne znameram im sto su zaostali malo, jer su mi prvi diskusi koje drzim, i plus sam ih dobio na poklon od plavsica, meni licno ne smeta sto su "gedzavi" Very Happy za svoju starost bitno mi je da oni vrse svoju zivotnu duznost Smile hehe
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Nov 23, 2013 11:34 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

sale75bgd
Urednik
Urednik



Registrovan: 03 Nov 2009
Poruke: 2083
Lokacija: Fort Mill, South Carolina

PorukaPoslao: Sub Nov 23, 2013 11:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Naravno,to sam ja tebi i rekao. Sad se baci u malo ozbiljnije vode, ima to svoju car. Bace ikru, ti nemas nista, sve propadne. Onda se bacis na citanje...bace ikru, ti pripremio sve ikra opet propadne. Onda opet ista prica, prezivi neki broj ali uginu svi. I onda lepo jedan dan ostane 20-30 piranica (diskusa) da bi se taj broj svaki sledeceg mresta uvecavao sve vise i vise.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Onix21
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 31 Okt 2010
Poruke: 259
Lokacija: Dobanovci, Beograd

PorukaPoslao: Sub Nov 23, 2013 11:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Naravno Sale, ja od kako sam uplovio u akvaristicke vode, i prvi put na internetu video diskusa, rekao sam da cu jednog dana da ih drzim makar crkao Very Happy i naravno zelim da ih mrestim to mi je CHAR najveca, a i izazov naravno bas zbog toga sto si napisao Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Marko
Akvarista



Registrovan: 09 Mar 2009
Poruke: 159
Lokacija: Šimanovci

PorukaPoslao: Ned Nov 24, 2013 12:02 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

sale75bgd ::
Ne zaboravi da iako su tvoji malko zaostali u razvoju mozes od njih imati lepe malce


Istu rečenicu sam mu i ja rekao jednom Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
Onix21
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 31 Okt 2010
Poruke: 259
Lokacija: Dobanovci, Beograd

PorukaPoslao: Ned Nov 24, 2013 12:03 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

jeste ali ti si preko telefona Razz hahah
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Marko
Akvarista



Registrovan: 09 Mar 2009
Poruke: 159
Lokacija: Šimanovci

PorukaPoslao: Ned Nov 24, 2013 12:05 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Skupljaj pare za taj RO trebaće i meni dogodine XD
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraMSN Messenger
Onix21
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 31 Okt 2010
Poruke: 259
Lokacija: Dobanovci, Beograd

PorukaPoslao: Ned Nov 24, 2013 12:55 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

brate lako je reci 130e xD al znas kako ja nagovaram moje da damo svi pare kazem im cisti vodu za pice Razz Very Happy xD
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Onix21
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 31 Okt 2010
Poruke: 259
Lokacija: Dobanovci, Beograd

PorukaPoslao: Sub Feb 01, 2014 7:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo malo da osvezim temu Smile ovo su slike posle redovnog sredjivanja akvarijuma Smile

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
plavsic88
Koristan akvarista



Registrovan: 25 Feb 2012
Poruke: 1307
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Sub Feb 01, 2014 8:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sve je lepo,ova dva (znas na koja mislim Very Happy ) su sjajni Smile
Ali mi je panj preterano ekstra! Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Onix21
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 31 Okt 2010
Poruke: 259
Lokacija: Dobanovci, Beograd

PorukaPoslao: Sub Feb 01, 2014 10:41 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

eh izgleda da ce mi se upariti jos dva Very Happy tako da cu imati dva para u akvarijumu Smile napreduju jako lepo oslobodio sam mesta sada, ima ih 6 u akvarijumu i za mesec dana selim akvarijum u prizemlje tako da cu raditi novu postavku i mora biti hardcore Very Happy moracu da smislim vec nesto.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka budući diskusarium coyote 77 Akvarijumi 25 Sre Okt 12, 2011 3:10 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License