Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Jel normalno ili... Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Glavash
Akvarista



Registrovan: 26 Jan 2014
Poruke: 106
Lokacija: Zemun polje

PorukaPoslao: Pon Feb 03, 2014 5:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ancitrus je izbacio tj vukao za sobom izmet izrazito bele boje,pa jel to normalno ili ne? Posto sam danas to prvi put primetio...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Feb 03, 2014 5:33 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

senex92
Akvarista



Registrovan: 05 Avg 2012
Poruke: 15
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Pon Feb 03, 2014 11:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Koliko znam, to je zato sto ima crevne parazite. Leci se oligovitom, lek koga ima u apotekama.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
nemanjask
Urednik
Urednik



Registrovan: 29 Nov 2010
Poruke: 2451
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Feb 04, 2014 12:02 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

senex92 ::
Koliko znam, to je zato sto ima crevne parazite. Leci se oligovitom, lek koga ima u apotekama.

Ako nisi siguran u to što pišeš, molio bih te da se suzdržiš komentara pogotovo u delu namenjenom bolesti riba! To što si napisao je netačno. Ovako bez fotografije i bližih podataka možemo samo da nagađamo šta bi moglo da bude... U svakom slučaju nije nedostatak vitamina da ih "lečiš" oligovitom.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
reventon
Akvarista



Registrovan: 03 Jun 2012
Poruke: 2004
Lokacija: Beograd, Banovo Brdo

PorukaPoslao: Uto Feb 04, 2014 1:38 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mozda ce ti zvucati glupo, ali moze da se desi da ti se ucinilo. Meni se nekoliko puta ucinilo da su njihova govanca nekih drugih boja (a ne onih koje treba da budu Very Happy ), ali ispostavilo se da je bilo sve ok. Drugacija boja je bila jer sam na primer gledao iz drugog ugla, ili sto svetlo nije bilo upaljeno, ili nisu bile gorele sve neonke itd...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
bojan86
Akvarista



Registrovan: 02 Jan 2011
Poruke: 743
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Feb 04, 2014 9:50 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jesi li im možda davao neku novu hranu ili tubifeks? Kod mene ribe ponekad kad im dam novu hranu ili tubifeks, znaju da imaju takav izmet, ali nakon dan, dva bude sve normalno.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Glavash
Akvarista



Registrovan: 26 Jan 2014
Poruke: 106
Lokacija: Zemun polje

PorukaPoslao: Uto Feb 04, 2014 11:14 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Konstantno im dajem istu hranu al videcu,mozda mi se kao sto kaze reventon samo ucinilo,ako se desi opet pokusacu da slikam...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Cudno ili normalno Konfucije Početak u akvaristici 26 Sre Avg 28, 2013 10:05 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Normalno ponasanje coridorasa ili pro... svetlanar Bolest 4 Sre Dec 22, 2010 4:02 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License