Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Marbled Crayfish [NS] Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
Objavi na Facebook
Autor Poruka
lordofinsomnia
Akvarista



Registrovan: 25 Okt 2012
Poruke: 15

PorukaPoslao: Sre Feb 05, 2014 6:49 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Menjam dva Marbled Crayfish-a za biljke.
Moj se klonirao, pa sad imam dva viska.

Image

kontakt na pm. Zamena iskljucivo u Ns.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Feb 05, 2014 6:49 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

lordofinsomnia
Akvarista



Registrovan: 25 Okt 2012
Poruke: 15

PorukaPoslao: Čet Feb 06, 2014 1:43 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Posto me je vise ljudi pitalo, odgovoricu ovde.

Jako dobri sanitarci, biljojedi i bastovani akvarijuma. Biljke koje imaju tanke stabljike hoce da odseku.
Uglavnom se skrivaju ispod kamenja, panjeva ili u gustom "zbunju", kada nisu u "basti" ili kada se ne pentraju po "drvecu". Da bi mogli da opstanu potreban im je mesto za skrivanje.

Hranim ih sa tabletama za rakove koje kostaju oko 300 din, jedno pakovanje mi traje od letos i sad mi je skoro potroseno. Ako se to ne nadje moze da posluze i tablete za ribe dna.

Narastu maksimalno 10cm. Ako ih neke ribe maltretiraju znaju da im malo repove skrate, ali to mi se desilo dva puta od proleca do sada.

Razmnozavaju se kloniranjem. Svi pripadnici vrste su zenke.

Takodje je svaka jedinka za sebe i poprilicno su karakterne.

Poklanjam ih zato sto ih imam 3, stim da sam u momentu davanja oglasa imao 4 (jednog sam vec zamenio za biljke), a nisam ni znao. Otkrio sam pre par minuta da imam jos jednog malog.


Poslednji izmenio lordofinsomnia dana Čet Feb 06, 2014 1:52 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Marbled Cryfish milojens Arhiva Malih Oglasa 0 Sre Jul 02, 2014 12:07 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka nigrofasciatus convict i pink varijac... Crayfish :) Arhiva Malih Oglasa 1 Sub Jul 21, 2012 9:51 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Rakovi - Crayfish Crayfish :) Arhiva Malih Oglasa 1 Čet Sep 29, 2011 9:06 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Crayfish boje . . Crayfish :) Ostali Stanovnici 0 Sre Maj 04, 2011 6:04 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License