Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Gnjata Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
gnjata
Akvarista



Registrovan: 21 Jul 2010
Poruke: 200
Lokacija: Nova Pazova

PorukaPoslao: Uto Avg 17, 2010 5:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jesu,tetre su... Za sada se svi dobro slazu,ko bude pravio probleme bice kaznjen Smile

Panj koji je pre bio u akvarijumu nece da tone,prokuvao sam ga 100 puta,ali nista. Bio je pritisnut kamenom,ali mi to ne izgleda lepo.. Ako nadjem neki adekvatan (koji pri tom hoce i da potone) stavicu Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Avg 17, 2010 5:48 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

ZEXM1994
Akvarista



Registrovan: 17 Jul 2010
Poruke: 547
Lokacija: Lajkovac

PorukaPoslao: Uto Avg 17, 2010 6:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Gnjata skalari i tetre se ne podnose nemoj muciti ribe .Trihogaster zna da bije skalare i molike .
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
chicaan
Akvarista



Registrovan: 30 Maj 2010
Poruke: 400
Lokacija: Zemun, BGD

PorukaPoslao: Uto Avg 17, 2010 6:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Samo malo strpljenja i potonuće(mora Evil or Very Mad ). Meni takođe koren nije hteo da se natopi skoro 3 nedelje pa sam na kraju ipak uspela. Samo ga stavi u lavor sa vodom i preko stavi kamen da ga drži potopljenog, možda će malo duže trajati ali će se, na kraju, natopiti. Akvarijum ti je super, pre svega velik, pa ćeš moći svašta da eksperimentišeš sa biljem i kamenjem i korenjem, ali te moram iskritikovati zbog prevelikog broja vrsta u njemu. Na žalost, neko će tu kad tad nastradati. Moj ti je savet da probaš da držiš 5-6 vrsta ali da obratiš pažnju mogu li one sve zajedno. U svakom slučaju, očekujemo od tebe nove slike kad se bude razraslo bilje i kad budeš dodao nove(koren ubaci obavezno, šteta je da ti čuči negde u špajzu Mr. Green )
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
gnjata
Akvarista



Registrovan: 21 Jul 2010
Poruke: 200
Lokacija: Nova Pazova

PorukaPoslao: Uto Avg 17, 2010 6:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Probacu da resim problem sa ribicama,hvala na savetima Smile Sto se panja tice,videcu da nadjem neki lepsi,neobicniji,koji ce se bolje uklopiti. Planiram da rasadim ovu biljku po sredini akvarijuma,ne znam kako se zove,ali mi se svidja kako izgleda,a i brzo napreduje, + nije nesto zahtevna Smile :


Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Uto Avg 17, 2010 11:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Biljka sa slike je Hemianthus micranthemoides.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
gnjata
Akvarista



Registrovan: 21 Jul 2010
Poruke: 200
Lokacija: Nova Pazova

PorukaPoslao: Uto Avg 17, 2010 11:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Svaka cast Bojane,pun si informacija,ne treba mi Google pored tebe Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jana
Akvarista



Registrovan: 12 Okt 2009
Poruke: 303
Lokacija: Aleksinac Srbija

PorukaPoslao: Sre Avg 18, 2010 11:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Lepa promena. Ali se jos nisi odlucio koje ces ribice Wink Tipicno za pocetnike. I mi smo upocetku kupovali sve na sta smo naisli. Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gnjata
Akvarista



Registrovan: 21 Jul 2010
Poruke: 200
Lokacija: Nova Pazova

PorukaPoslao: Sub Avg 21, 2010 9:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
coyote 77
Akvarista



Registrovan: 30 Dec 2009
Poruke: 60
Lokacija: Senta

PorukaPoslao: Sub Avg 28, 2010 7:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hemianthus micranthemoides ce sigurno da popravi situaciju, neces pogresiti ako stavis
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gnjata
Akvarista



Registrovan: 21 Jul 2010
Poruke: 200
Lokacija: Nova Pazova

PorukaPoslao: Čet Sep 16, 2010 11:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ljudi imam pitanje.. Osvetljenje su mi 2 neonke : sylvania gro-lux F30w/GRO, i sylvania aquastar F30w/174... Da li je to dovoljno za ovaj akvarijum (znaci 100x50x40) ili treba da stavim jos neonki?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Čet Sep 16, 2010 11:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

malo je to .... cak i za slabo osvetljenje. Nego sta bi ti u taj oakvarijum ili sta imas u taj akvarijum od bilja ,,,
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
gnjata
Akvarista



Registrovan: 21 Jul 2010
Poruke: 200
Lokacija: Nova Pazova

PorukaPoslao: Čet Sep 16, 2010 11:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ludwigia rubin,dve anubie,rotalu,valisneriju... Mislis li da treba da stavim jos neonki i koliko...?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Čet Sep 16, 2010 11:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa ja bih stavio, ti imas 60w na 200 litara. Stavio bih bar 100w a bilo bi lepo da bude i vise od 100.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
gnjata
Akvarista



Registrovan: 21 Jul 2010
Poruke: 200
Lokacija: Nova Pazova

PorukaPoslao: Čet Sep 16, 2010 11:28 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dooobro,onda cu uzeti jos 2. Da li da uzmem isto aquastar i gro-lux ili...?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
postarsd
Akvarista



Registrovan: 07 Jan 2010
Poruke: 381
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Čet Sep 16, 2010 11:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Super akvarijum..lepo samo napred!ako ces da cuvac ciklide od biljki nemas nista...bar ja mislim.Zato ciklidi NE...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Menjam ribe- Gnjata gnjata Arhiva Malih Oglasa 10 Pet Jan 28, 2011 2:48 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Gnjata gnjata Upoznavanje 3 Čet Jul 22, 2010 7:37 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License