Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Zebrica, POMOC! Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Tajson
Akvarista



Registrovan: 02 Okt 2011
Poruke: 106
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Jan 08, 2014 9:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zebrica pliva spiralno i ide na povrsinu ili na dno, u nekom trenutku ne mrda izgleda kao da je mrtva, stalno se sakrvia, ja mislim da su joj oci malo izbacene i stomak je naduvan. Sta moze biti ? 100l Akvarijum 25-6 temperatura, imam 9 zebrica 5 kraljevskih neonki 3 koridorasa i 2 lisice. Evo slike.

Ovde imate sve o mom akvarijumu
http://www.akvarijum.org/forum.....16661.html

Image

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Jan 08, 2014 9:54 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Looniz
Akvarista



Registrovan: 08 Dec 2012
Poruke: 944
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sre Jan 08, 2014 11:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Akvarijum si ciklirao 7 dana, bez hemije, pa si "roknuo" 19 riba, sta mislis da je u pitanju? A savetovali smo ti da ne zuris.
Ribe se ubacuju u cikliran akvarijum, naj manje 15 dana od starta, ukoliko koristis hemiju moze i posle 7, ali po nekoliko, a ne odmah sve one ribe koje zelis. Obicno su to ribe piloti, da vidis kako se ponasaju i dali je akvarijum spreman za naseljavanje.
Moguce je da si kupio bolesnu ribu, ali ne verujem, pre mislim da je nedovoljno cikliran akvarijum i da ostale ribe ceka slicno ako nesto ne preduzmes.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Tajson
Akvarista



Registrovan: 02 Okt 2011
Poruke: 106
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Ned Feb 16, 2014 6:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Resen problem. Ribica je bila vec zarazena. Od hemije sam koristio FFM! Bio sam kod uzgajivaca koji ima preko 50 akvarijuma rekao mi je da akvarijum ne moze da se formira bez ribica. On ih ubaci odma u svezu vodu iz cesme...Imam komplet set za testiranje vode, i redovno proveravam parametre. Tako da je sve u redu. Postavio sam u mojoj temi u Akvarijumima slike i napredak proslo je dosta vremena. Sve ribice su zive i zdrave.

http://www.akvarijum.org/forum.....61-45.html

Jos jedan savet za bolji kvalitet vode ne morate kupovati ffm. On u sebi ima zeolita. Kupite zeolit u prahu ima ga u svakoj prodavnici zdrave hrane. Ovde mozete procitati detalje i sto je najbitnije nema negativan efekat tj. ne moze da se predozira.

Ovde imate sve
http://www.macrolife.org/

Evo o kakvom setu je rec.

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Pomoc oko mrjesta vieje synspilium Luka2907 Razmnožavanje 0 Sre Jan 10, 2024 10:53 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc oko razmnozavanja Luka2907 Američki ciklidi 1 Sre Jan 10, 2024 10:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc za pocetnika peravsp Početak u akvaristici 17 Ned Okt 01, 2023 6:54 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc oko diskusa TurboForce Početak u akvaristici 6 Sub Jun 10, 2023 1:03 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc za vrtic dzo87 Na poklon 0 Sre Apr 12, 2023 4:17 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License