Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Morske kozice Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Bojan98nbgd
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 12 Dec 2011
Poruke: 388
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Sub Maj 05, 2012 2:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

sad zanimam me da li na mestu na koje idem ima tih kozica koje sam nasao,mozda cak ima i lepsih Smile,nadam se da budu neke u nijansama plavih i narandzastih boja meni su te najlepse.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailYahoo Messenger
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Maj 05, 2012 2:03 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Bojan98nbgd
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 12 Dec 2011
Poruke: 388
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Pon Maj 07, 2012 11:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

http://biology.ucsd.edu/news/i.....l_sm_l.jpg
da malo osvezim stranicu,kozice koje sam nasao u grckoj su slicne ovima. Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailYahoo Messenger
nemanjask
Urednik
Urednik



Registrovan: 29 Nov 2010
Poruke: 2451
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Maj 08, 2012 12:14 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ova tema bi mogla u morsku akvaristiku, ako planiraš da formiraš reef akvarijum voleli bi da to podeliš sa nama, postepeno korak po korak kao i svi reef akvarijumi predstavljeni do sada. Takođe, ako imaš neka iskustva posebna sa svim tim morskim organizmima podeli sa nama! Morska akvaristika je dosta slabo zastupljena kod nas pa je svaka informacija dragocena, kao na primer, posebni uslovi, vrste, potrebna oprema... Ako si već imao reef akvarijum sigurno znaš neke pojedinosti, ima dosta ljudi na forumu koji planiraju da u skorije vreme krenu u avanturu zvanu reef akvaristika, njima će svaka informacija dobro doći (u njih se svrstavam i ja).
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Laki
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Jan 2014
Poruke: 1684
Lokacija: Makce (Vel. Gradiste)

PorukaPoslao: Sre Jan 15, 2014 1:54 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

akvarium 30l polovan oko 30e kocka dennerle npr
biocirculator je najbolje resenje jer pravi struju koja ej potrebna filtrira i usisaava sa dna i povrsine a ujedno i kroz sunjdjeerfilter(jedan od najpouzdanijih stari u nano morskoj akvaristici-cena nov 60 e polovan oko 30 e
osvetljenje za kocku od 30 l dennerle dimenzija 43x38x38 minimum 24w sa t5 dve plave dve bele postoi set uz dennerle kocku lampa kosta nova 70 a polovna oko 35 do 40
grejac neizbezan od 50w ..umesto biocirculatora mozete koristiti i npr eheim aquacorner koji nov kosta oko 30 e al ce biti mnogo losiji kvalitet vode..
za ovaj tip koji je na slici i koji se zove Lysmata debelius je potrebna izuzetno cista voda i korali jer u golom pesku i kamenu ne moze da opstane.on kosta oko 25 evra da se kupi planiram ga u svom akvarijumu jer je dobar predator za neke od parazita npr staklene ruze.....so kosta oko 10-15 evra oko dva kila npr 1,3 kg sera marin salt kosta 9,99 evra na ebay.sve u svemu da bi poceo sa morskim malim akvarijumom minimalne velicine treba ti oko sto evra za polovnu opremu..ja sam skoro sa 30 l prersao na 60 tako da mi je ostalo opreme ako si zainteresovan mogu ti prodati tj poslati postom jer zivim u inostranstvu sve sem aquariuma koji bi morao da napüravis il kupis ...a ovako bi to trebalo da iygleda ovo je snimak mog malog 30l koji sam ranije imao sa minimalnom opremom

Link
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Laki
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Jan 2014
Poruke: 1684
Lokacija: Makce (Vel. Gradiste)

PorukaPoslao: Sre Jan 15, 2014 2:06 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ime im je kardinal skampi
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Laki
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Jan 2014
Poruke: 1684
Lokacija: Makce (Vel. Gradiste)

PorukaPoslao: Uto Feb 18, 2014 12:19 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

za sve koji se interesuju za tip akvarijuma za kozice npr upravo sam u morskoj predstvio ejdan od njih tema se zove uputstvo za pocetnike u morskoj akvaristici....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Laki
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Jan 2014
Poruke: 1684
Lokacija: Makce (Vel. Gradiste)

PorukaPoslao: Uto Feb 18, 2014 12:20 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

sorry "VODIC ZA POCETNIKE"
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Potrebne Red rili kozice Zivadin Tražnja 0 Pon Jan 23, 2023 10:23 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka kozice gotika Tražnja 4 Ned Nov 27, 2022 12:04 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Sakura kozice m.vlacina Ponuda 1 Čet Sep 22, 2022 3:01 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Red sakura kozice Zivadin Tražnja 0 Sub Avg 06, 2022 7:34 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka kozice Milivoje Lampa Ostali Stanovnici 3 Pet Apr 22, 2022 7:32 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License