Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Zanimljiv video Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
psyfanky
Akvarista



Registrovan: 23 Dec 2010
Poruke: 20
Lokacija: Pancevo

PorukaPoslao: Uto Feb 18, 2014 4:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Naleteh na ovaj video klip pa me zanima koliko je sve ovo bezbedno Question


Link
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Feb 18, 2014 4:24 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

cvelegoa
Akvarista



Registrovan: 22 Jun 2013
Poruke: 222
Lokacija: Aleksinac

PorukaPoslao: Uto Feb 18, 2014 9:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam koristio u svom akvarijumu protiv zelene koncaste alge. Sve je bilo ok sto se zivog sveta tice.
Imao sam dosta ove alge u mahovini na panju, toliko da se mahovina vise nije ni videla. Jednog dana sam tako popi*deo i spricem sa ubrizgao 3% hidrogen 2x po 10ml na mestu gde je alga. Pojavili su se mehurici, ribice su bile tu, po neka je i pokusala da "pojede" poneki mehuric, ali eto, nije rezultiralo nekim uginucima ni promenama.
Na zalost nisam uspeo da uklonim algu jer je jednostavno bilo previse, ali ono sto sam primetio je da hidrogen pomaze. Na nekim mestima je promenila boju skoro u crno i lako je mogla da se odstrani.
Izgleda da hidrogen zaista pomaze ali mora se voditi racuna o doziranju.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka JUWEL primo 70 Dragonstone (FOTO/VIDE... Gagi22 Akvarijumi 7 Čet Okt 01, 2020 7:47 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ciscenje akvarijuma, redovna zamena v... brcilo Početak u akvaristici 6 Sre Feb 15, 2017 12:46 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Novo Video :D bokice_200 Akvarijumi 2 Sre Nov 30, 2016 1:51 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Izdvojeno: Nitrifikacioni ciklus (video) TeoDos Početak u akvaristici 6 Pet Apr 22, 2016 9:25 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Postavljanje mahovine na granu (video) TeoDos Biljke 6 Pon Mar 14, 2016 12:09 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License