Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 bettafighter021 - akvarijumi Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
gotika
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2012
Poruke: 887
Lokacija: zemun

PorukaPoslao: Pet Dec 06, 2013 11:18 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bravo Bravo majstore ovo izgeda prelepo a o uspesnom uzgoju boraca nemam komentar ostao sam bez reci ! cestitka cestitka cestitka pobednik pobednik
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Dec 06, 2013 11:18 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Bettafighter021
Akvarista



Registrovan: 26 Nov 2013
Poruke: 72
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sub Dec 07, 2013 10:24 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

TomahawkXX99 ::
Samo mi nije jasno jesi li ga kupio u neki standardni petshop ili kod odgajivaca?


Ovaj borac je iz uvoza, ne mogu da pronadjem nikoga ovde ko uzgaja borce za takmičenja. Uglavnom svi rade VT tip.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bettafighter021
Akvarista



Registrovan: 26 Nov 2013
Poruke: 72
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pet Dec 13, 2013 12:50 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

09.12.2013. Novi mrest.
Super delta mužjak i DT multicolor ženka.

Mladj stara 1 dan...
Image

i vrlo brižan otac...
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bettafighter021
Akvarista



Registrovan: 26 Nov 2013
Poruke: 72
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Sre Dec 25, 2013 10:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Spajanje dve PK generacije u zajednički akvarijum, mada mnogi to ne preporučuju držim više mužjaka u jednom akvarijumu bez posledica naravno.

Image
Image

Pregrada, male ribe mogu da prodju, mlade bette, neonke, ancistrusi...

Image

I jedan dedica, loše uslikan, jako lep VT primerak ali nije ostavio potomstvo... ostalo mu je još par meseci života. Prava je šteta što bette žive samo oko 2 god.

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
TeoDos
Akvarista



Registrovan: 30 Dec 2011
Poruke: 1014
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Dec 26, 2013 10:59 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Posto sam sve ovo video i uzivo, akvarijumi za Borce izgledaju perfektno. Prelepo uklopljeni u ambijent. Jedino sto po mom ukusu ovi akvarijumi sa plavom podlogom i kulama su tezak kic. Bez ljutnje.
Inace posto imas i labradore, moj covek. Wink
Led rasveta jeste dobra za nezahtevne biljke i gde su ribice u prvom planu a za zahtevnije akvarijume tj. biljne ova standardna led rasveta nije dobra.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
Bettafighter021
Akvarista



Registrovan: 26 Nov 2013
Poruke: 72
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pet Dec 27, 2013 11:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala za komplimente. Kičerica ostaje dok mi klinci još malo ne porastu. Ma koliko se akvaristi grozili neprirodnih akvarijuma, to je ono što klinci najviše vole, a meni ne smeta jer su ti akvarijumi po strani, i služe borcima za jaslice.
Led svetlo... može i u zahtevnim biljnim akvarijumima ali ne ovo obično hladno svetlo nego... kada ga nabavim predstaviću ga.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
milan2791
Akvarista



Registrovan: 14 Jun 2012
Poruke: 14
Lokacija: beograd

PorukaPoslao: Sub Jan 04, 2014 12:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bas je lep borac
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bettafighter021
Akvarista



Registrovan: 26 Nov 2013
Poruke: 72
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pon Feb 17, 2014 11:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Evo da predstavim i novu stasalu delta generaciju. Imao sam dosta srece jer sam vec u prvoj generaciji dobio Super Delte. Jos uvek su mladi i nisu dobili svoju punu raskos... Pa ko voli borce neka uziva. Polako mi stasava i generacija sa genom za dupli rep, pa cu krajem godine nadam se uspeti da proizvedem i dugorepe delta borce sa duplim repom.

<iframe></iframe>
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bettafighter021
Akvarista



Registrovan: 26 Nov 2013
Poruke: 72
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Pon Feb 17, 2014 11:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh


Link
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
vorens
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 03 Apr 2012
Poruke: 438
Lokacija: Arandjelovac

PorukaPoslao: Uto Feb 18, 2014 12:41 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

bravo kolega,ja nisam ljubitelj ovih riba ali ti ovo radis profi,to ne moze niko da ospori.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
330l
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 31 Jan 2014
Poruke: 6
Lokacija: Novi Beograd

PorukaPoslao: Uto Feb 18, 2014 1:25 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Prelepi borci. Bilo bi sjajno ako bi predstavio odgajivacnicu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bettafighter021
Akvarista



Registrovan: 26 Nov 2013
Poruke: 72
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Uto Feb 18, 2014 8:12 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nemam odgajivačnicu, borci su moj hobi.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
drinabb
Akvarista



Registrovan: 23 Maj 2013
Poruke: 275
Lokacija: Bajina Basta

PorukaPoslao: Sre Feb 19, 2014 12:30 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Svaka cast ....
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Tiger barb
Akvarista



Registrovan: 18 Mar 2012
Poruke: 443
Lokacija: Novi Sad 1982 god.

PorukaPoslao: Sre Feb 19, 2014 1:05 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Posto ti je u nik-u 021 jesi iz NS? Ako jesi bilo bi dobro da se vidi uzivo Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bettafighter021
Akvarista



Registrovan: 26 Nov 2013
Poruke: 72
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Čet Feb 20, 2014 2:25 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Trenutno nemam uslova za posete, ali kada napravim betta room to nece biti problem.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Akvarijumi ostali za starim zemunskim... user001 Na poklon 6 Sre Apr 28, 2021 9:18 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Akvarijumi 400 l i 250 l police i RO Dzo Arhiva Malih Oglasa 3 Sre Avg 28, 2019 10:58 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Akvarijumi na prodaju Pecinac Arhiva Malih Oglasa 14 Čet Jun 20, 2019 8:05 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Moji Akvarijumi radovicmiladin86 Akvarijumi 4 Čet Maj 09, 2019 6:55 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Bojan95-akvarijumi Bojan95 Akvarijumi 44 Sre Mar 20, 2019 5:59 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License