Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 black moli i ksifo bele tackice Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
riba1990
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2014
Poruke: 80
Lokacija: Surdulica

PorukaPoslao: Sre Feb 19, 2014 6:33 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

pojavile se bele tackice na black moli imam ih 3 komada i tackice se bas primecuju sitne su i ima ih dosta na ksifo ima malo po 2-3 tackice ostale ribice su ok. black moli samo stoji u cosku na povrsini ili lezi na dnu u cosku. ubacio sam lek takozvani plavi lek protiv te bolesti ali evo proslo je 2 dana i nista polako podizem temp do 30 sad je na 26 sutra cu na 28. jel ima neko jos neku sugestiju sta da radim da li da ubacim so? s obzirom da nemam biljke akvarijum je 45 litara.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Feb 19, 2014 6:33 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Danijel Jovanovic
Akvarista



Registrovan: 31 Dec 2013
Poruke: 50
Lokacija: Srbija Subotica

PorukaPoslao: Sre Feb 19, 2014 7:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ima dosta tema o ovome koristi pretragu.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
riba1990
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2014
Poruke: 80
Lokacija: Surdulica

PorukaPoslao: Sre Feb 19, 2014 7:08 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

zenka ksifo se izvrnula kontra i lezi na dno jedva mrda... koristio sam pretragu ali nema bas kao sto je kod mene...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
riba1990
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2014
Poruke: 80
Lokacija: Surdulica

PorukaPoslao: Sre Feb 19, 2014 7:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ispod glave kod skgra joj je sve pobelelo i otezano dise
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
riba1990
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2014
Poruke: 80
Lokacija: Surdulica

PorukaPoslao: Sre Feb 19, 2014 7:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

i uginula je... jel moguce da je to trovanje amonijakom?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Black moly bolest Sandra89 Bolest 0 Sub Dec 23, 2023 9:03 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Žute moli (yellow lyra molly) chaosad Ponuda 0 Pet Nov 11, 2022 12:27 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc problem sa black moly Milivoje Lampa Ribe 1 Sre Sep 28, 2022 9:01 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Black molly sa oteklim škrgama Psychofedex Ribe 0 Ned Jun 26, 2022 9:54 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Potrebne živorotke (plati, gupi, moli... DonderionBerik Tražnja 1 Ned Jun 19, 2022 3:24 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License