Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Beta mrest bez jaja? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Danijel-CH
Akvarista



Registrovan: 01 Avg 2013
Poruke: 204
Lokacija: Villeneuve, VD

PorukaPoslao: Čet Feb 20, 2014 1:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Dakle pre nekih 7 dana napravio sam mresni akvarijum od cca 20l, ubacio momcica u njega i curu u plasticnoj kotilici. Momcic je napravio gnezdo a cura dobila one pruge po stomaku. Vidim malopre poceo mrest, motaju se jedno oko drugog, ali ja ne vidim da jaja padaju dole,tako vec par puta....Momcic u pauzama pljucka gnezdo, a zenkica sidje skroz dole i kad se oporavi valjda dodje kod njega i onda opet iznova.

Jel sve ok ?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Feb 20, 2014 1:01 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

io
Akvarista



Registrovan: 26 Sep 2013
Poruke: 418

PorukaPoslao: Čet Feb 20, 2014 2:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

jaja su jako sitna i u gnezdu, ni ne treba da padaju na dno. (onda se gubi poenta gnezda). koliko mi se cini, jaja pokupi muzjak u usta pa ih "pljune" u penu, tako nesto valjda.... i kod trihogastera je takav mrest.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Looniz
Akvarista



Registrovan: 08 Dec 2012
Poruke: 944
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Feb 20, 2014 3:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bas ne volite da trazite malo po forumu, a tema iznad tvoje na par cm Smile

Link mresta gde se bas lepo vidi kako i sta radi zaljubljeni par Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Mrest black moly Ivana Brkovic Razmnožavanje 3 Čet Nov 25, 2021 1:44 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mrest trihogastera, mrest skalara angelfishinheaven Razmnožavanje 0 Ned Jan 31, 2021 3:11 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Skalar florida i zlatni skalar? Povol... angelfishinheaven Ribe 12 Pet Jan 29, 2021 11:25 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mrest borca Petric Nikola Razmnožavanje 1 Pon Dec 21, 2020 5:18 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mrest Barbusa Tetrazone Aki1710 Razmnožavanje 0 Sre Apr 01, 2020 8:52 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License