Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Vrh u lancu ishrane...?... Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
petrovic_n78
Akvarista



Registrovan: 21 Okt 2011
Poruke: 99
Lokacija: Mladenovac

PorukaPoslao: Sub Feb 22, 2014 1:01 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako su Helene na vrhu lanca, da li postoji neko ko moze stamaniti ove nalozene puzeve...?.... Gori su od zeceva imao sam 2 u pocetku a sada imam 202 i ne znam sta cu sa njjima...... A ovi moji su veoma probirljivi jedu samo malezijce a barske ne pipaju......
Drage kolege bio bih vam veoma zahvalan na odgovoru.....

P.S. Ako nekome trebaju poklonicu mu koliko god hoce..........
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Feb 22, 2014 1:01 am Snimi Poruku Nazad na vrh

nzivkovic
Akvarista



Registrovan: 02 Feb 2013
Poruke: 1178
Lokacija: Beograd, Kumodraž

PorukaPoslao: Sub Feb 22, 2014 8:53 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mogu botie, mada su meni nekoliko komada sredili kribenzisi pred mrest, uželeli se žive hrane.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Blue
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Jul 2009
Poruke: 2756
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Feb 22, 2014 11:45 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jesce i barske kad utamane malezijce. Smile
Problem sa helenama je sto smo ih toliko zapatili u akvarijumima zeleci da se oslobodimo napasti, da su nam sada one postale napast.
Obzirom da se sporo razmnozavaju, vadi rukom jednu po jednu, kako ih ugledas, istrebices ih za jedno 6 meseci. Smile
Iz iskustva.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Sub Feb 22, 2014 7:53 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Citam i ne verujem! Shocked
Dodje mi da vristim!!! urlanje Toliko veliku zelju imam da mi se Helene razmnoze, za skoro godinu dana samo jedna nova helena, i to je to. A imam ih 7 u ak, jaja na sve strane.... cak imaju i poseban nano akvarijum sa kozicama i nista. Sad Sad sam ih vratio u veliki, mozda krene. Sad
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Nensi
Akvarista



Registrovan: 22 Jun 2013
Poruke: 681
Lokacija: Beograd,Mirijevo

PorukaPoslao: Sub Feb 22, 2014 8:39 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam krenula sa 2 pre 2 godine i samo jedna mala helena,ništa više...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
petrovic_n78
Akvarista



Registrovan: 21 Okt 2011
Poruke: 99
Lokacija: Mladenovac

PorukaPoslao: Pon Feb 24, 2014 10:06 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

jovica ::
Citam i ne verujem! Shocked
Dodje mi da vristim!!! urlanje Toliko veliku zelju imam da mi se Helene razmnoze, za skoro godinu dana samo jedna nova helena, i to je to. A imam ih 7 u ak, jaja na sve strane.... cak imaju i poseban nano akvarijum sa kozicama i nista. Sad Sad sam ih vratio u veliki, mozda krene. Sad


nensi ::
Ja sam krenula sa 2 pre 2 godine i samo jedna mala helena,ništa više...



Mozda je fora u vodi...?... Sta god sam ubacio u akvarijum to je se razmnozavalo kao ludo...... Ako zelite mogu vam poslati koju postom dok je ovako toplo... Moje Helene su nalozene i izdvojene u 8l akvarijumu se razmnozavaju....Verovatno bi zatrpale i vase akv...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
reventon
Akvarista



Registrovan: 03 Jun 2012
Poruke: 2004
Lokacija: Beograd, Banovo Brdo

PorukaPoslao: Pon Feb 24, 2014 10:27 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja sam poceo sa dve, a sada ih imam bar 7. U jednom trenutku sam izbrojao 5 odraslih i 2 bebca, a siguran sam da ih ima bar jos toliko. Kod mene je bila ovakva situacija, prvih nekoliko meseci nista, cak sam ih i retko vidjao, al zato kad je krenulo, krenulo je Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
petrovic_n78
Akvarista



Registrovan: 21 Okt 2011
Poruke: 99
Lokacija: Mladenovac

PorukaPoslao: Pon Feb 24, 2014 10:15 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Citam i cudim se,za gomilu malezijaca sam dobio 3 helene od kojih sam ja jednu slucajno poklopio panjem i nije moglla da se oslobodi (KRIV SAM ZA UBISTVO IZ NEHATA i kajem se)... E te dve su polozile isppod tog panja nekih stotinak jajasaca i od istih mi je se izleglo nakon mesec dana ovih 80 komada koje sam navatao i ubacio u drugi akvarijum gde ih i cuvam.... Nikakvi posebni uslovi.....Bunarska voda i nista vise......
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Pitanja u vezi biljaka i ishrane Salvatoree Početak u akvaristici 3 Sub Sep 01, 2012 9:29 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka pomoc u vezi ishrane riba nazzia Ribe 3 Ned Jul 22, 2012 11:27 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pitanje u vezi ishrane ancistrusa. Miroslav95 Ishrana 40 Ned Jul 25, 2010 7:20 pm Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati Strategija ishrane Bojan Ishrana 0 Sub Feb 28, 2009 10:36 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License