Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 uginuce barbus titeja,torokatum,sijamskog borca Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
BumBum
Akvarista



Registrovan: 15 Dec 2013
Poruke: 15
Lokacija: Subotica

PorukaPoslao: Uto Feb 25, 2014 4:45 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav drustvo! danas sam dosao sa posla i kada sam pogledao u akvarijum vidim plutaju mi neke ribice -.- uginule su mi 4 barbus titeje 1torokatum a sijamskom borcu je istrunilo 80% peraja izgleda da ni on nece jos dugo Rolling Eyes (premesten je u pomocni akvarijum).U akvarijumu jos imam zenku borca,oto,ancitrus,coridorase,colisa chuna i one se ponasaju normalno.Pre 3 dana sam primetio bele tackice po ribama,uzeo sam Saporex i juce sipao 10ml u akvarijum,vise nevidim ni jednu tackicu al ostadoh bez ribica :'( .Zna li mozda neko zbog cega se to desilo? sta da radim? dali da menjam vodu u akvarijumu? i sta da radim sa borcem ? Drugari veoma bi cenio da mi sto pre pomognete jer se plasim da mi jos ribica ne ugine.... akvarijum ima 55l 2 stedlive sijalice od po 14w


Image


Image


Image


Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Feb 25, 2014 4:45 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

nemanjask
Urednik
Urednik



Registrovan: 29 Nov 2010
Poruke: 2451
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Feb 25, 2014 5:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

http://www.akvarijum.org/forum.....-t420.html
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
BumBum
Akvarista



Registrovan: 15 Dec 2013
Poruke: 15
Lokacija: Subotica

PorukaPoslao: Uto Feb 25, 2014 6:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Procitao sam to,dali to znaci da ce bakterije stalno biti u akvarijumu?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Voda Borca vuce ka povrsini EmEmily Bolest 3 Uto Jul 11, 2023 2:23 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Da li su ovo zenke borca? Maridza Ribe 4 Pet Jul 07, 2023 9:46 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Čudno ponašanje borca mužjaka i ženke? Maridza Ribe 0 Uto Jun 13, 2023 6:28 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Blede krljušti borca. Zmaj Bolest 0 Sre Jun 23, 2021 6:53 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Barbus Tetrazona - repno peraje Amy Bolest 1 Ned Maj 16, 2021 4:30 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License