Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Identifikacija ribe Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
lazar96
Akvarista



Registrovan: 29 Dec 2012
Poruke: 121
Lokacija: Vrnjacka Banja

PorukaPoslao: Ned Mar 02, 2014 12:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Poz svima jel moze mala pomoc nemogu nikako da nadjem kako se zovu ove velike plave ribice sa zutim repom, i ova crvena velika sto lici na njih sa ovog linka:
https://www.youtube.com/watch?v=PrSFIozsYPE&list=TLHM6rtPg0NUE5G0Elx2dh7oFQVeRJKWp1
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Mar 02, 2014 12:13 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

plavsic88
Koristan akvarista



Registrovan: 25 Feb 2012
Poruke: 1307
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Ned Mar 02, 2014 12:43 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Melanotaenia boesemani i Melanotaenia parva (mada nisam siguran za ovu drugu)...Iz te porodice je sigurno.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
simici789
Akvarista



Registrovan: 12 Jan 2012
Poruke: 639
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Mar 02, 2014 12:50 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

U pitanju su duge - reinbow fish. Ima ih vise vrsta - najbolje procitaj detaljnije u bazi riba, a mozes i da googlas Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
lazar96
Akvarista



Registrovan: 29 Dec 2012
Poruke: 121
Lokacija: Vrnjacka Banja

PorukaPoslao: Ned Mar 02, 2014 1:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Aha,hvala vam nasao sam sad sam bas trazio ovde al nema nista konktetno o njima,jel ima neko iskustva sa ovim ribicama Melanotaenia boesemani kako bi se slagali sa skalarima i jel moraju i one da budu u jatu ili mogu da imam 1 , 2
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Da li smijem hraniti ribe crvima Luka2907 Ishrana 1 Pon Jan 15, 2024 6:29 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Identifikacija nezvanog gosta Stefan89 Ostali Stanovnici 0 Pon Jun 12, 2023 2:35 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Identifikacija bilja nebojsar Biljke 7 Sre Maj 24, 2023 4:08 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Ribe za morski akvarijum do 15L? frenkdogg Ribe 5 Pon Dec 27, 2021 6:07 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mutna voda i ribe na povrsini Bagzi80 Početak u akvaristici 12 Sre Okt 27, 2021 2:39 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License