Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 el.blue ramirez bolestan Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
moma95
Akvarista



Registrovan: 15 Apr 2012
Poruke: 124
Lokacija: novi sad

PorukaPoslao: Ned Mar 02, 2014 2:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

do pre par dana ponasala se normalno,i prekljuce je vidim kako stoji samo u jednom mestu,nesto malo je jela i to je to ..tako i juce i dns,samo sto dns lezi na pesku i ne mrda...dise na skrge i na usta ...da li neko zna u cemu je problem i sta mi je ciniti? sve ostale ribice u su oke...
Image

Image

Image

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Ned Mar 02, 2014 2:10 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

moma95
Akvarista



Registrovan: 15 Apr 2012
Poruke: 124
Lokacija: novi sad

PorukaPoslao: Ned Mar 02, 2014 2:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

i oci su joj izbacene kao da oce da ispadnu :O
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
cvelegoa
Akvarista



Registrovan: 22 Jun 2013
Poruke: 222
Lokacija: Aleksinac

PorukaPoslao: Ned Mar 02, 2014 2:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

neznam o cemu je rec ali je tako lep ramirez, boja fantastic. steta bi bila da ovako lepa riba crkne...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesa69
Urednik
Urednik



Registrovan: 01 Feb 2013
Poruke: 2221
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Ned Mar 02, 2014 2:25 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pogledaj temu:

http://www.akvarijum.org/forum/bolesti-t2252.html

Meni izgleda kao Dropsy (Aeromonas, Pseudomonas), nadam se da će da odgovori neko ko se bolje razume.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
moma95
Akvarista



Registrovan: 15 Apr 2012
Poruke: 124
Lokacija: novi sad

PorukaPoslao: Ned Mar 02, 2014 6:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

izvrce se na pesku,sta mi je raditi ? Sad
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nemanjask
Urednik
Urednik



Registrovan: 29 Nov 2010
Poruke: 2451
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Ned Mar 02, 2014 8:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bakterijsko oboljenje, nema mu pomoći na žalost. Ramirezi su izuzetno osetljive ribe, ovakve stvari se jednostavno dešavaju kod njih, verovatno mu nije odgovarao kvalitet vode i to je sasvim dovoljno da mu oslabi imunitet i da se razboli. Pokušaj da ga odvojiš i tretiraš nekim od lekova koji deluju na bakterije poput Bactopura i sl. mada nisam optimista.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
moma95
Akvarista



Registrovan: 15 Apr 2012
Poruke: 124
Lokacija: novi sad

PorukaPoslao: Ned Mar 02, 2014 8:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

tacan odgovor.ja sam glavni krivac...vreme smrti 19 i 26...moram povesti racuna o kvalitetu vode,iako su se do sada redovno mrestili (stavljali ikru na kamen)
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Bucrphlandra Sp Blue, Prosperinaca Cu... boskonet Ponuda 1 Čet Nov 12, 2020 11:36 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Potrebni Royal blue led i 15000k Peku Arhiva Malih Oglasa 0 Pet Jul 17, 2020 7:42 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Poklanjam mlađ moscow blue guppy hattrick1980 Arhiva Malih Oglasa 0 Sub Feb 01, 2020 1:55 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Traznja - Blue Moscow Guppy Lenji Lisac Arhiva Malih Oglasa 1 Sre Jan 08, 2020 10:30 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Electric blue acara M Futurist Arhiva Malih Oglasa 0 Uto Jul 02, 2019 2:51 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License