Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Poklopac za akvarijum Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
nesa69
Urednik
Urednik



Registrovan: 01 Feb 2013
Poruke: 2221
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Sre Feb 19, 2014 12:32 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

A ako ih staviš po dijagonali akvarijuma, jel i onda idu preko?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Feb 19, 2014 12:32 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

njanja
Akvarista



Registrovan: 04 Jan 2014
Poruke: 146
Lokacija: NS

PorukaPoslao: Sre Feb 19, 2014 10:04 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa onda je onako u knap vire samo coskovi, mada nije strasno , ali onda moram i poklopac seci jer ne bih mogla otvoriti da nahranim ribice. Probacemo, pa cemo videti...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
zoran.d5
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 24 Feb 2014
Poruke: 4
Lokacija: Makedonija - Shtip

PorukaPoslao: Uto Mar 04, 2014 9:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Procita sam sve komentare ovoj temi, niko nije spomenuo haubu od stakla, ja sam u planu izraditi poklopac od stakla ali niko nista nije rekao za to, p a me zanima koje su dobre i lose karakteristike haube od stakla?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesa69
Urednik
Urednik



Registrovan: 01 Feb 2013
Poruke: 2221
Lokacija: Pančevo

PorukaPoslao: Uto Mar 04, 2014 9:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Treba ti dvoje da je podignu ali nije toliko skupa Smile
Ja sam uradio par proba sa lexan-om i zadovoljan sam, tako da se ubuduće od toga radi, lako ko pero a nije ni preskup više.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Cokilio
Akvarista



Registrovan: 27 Jan 2013
Poruke: 354
Lokacija: Banja Koviljaca

PorukaPoslao: Uto Mar 04, 2014 10:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ja pravim od lemperije.Ofarbas posle u koju god hoces boju ili sandolinom.Nije tezak krov od toga i lepo izgleda
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
riba1990
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2014
Poruke: 80
Lokacija: Surdulica

PorukaPoslao: Sub Apr 05, 2014 6:57 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

jel moze pomoc oko povezivanja ovih prekidaca posto su cudni Very Happy mogu samo 3 zice da se povezu gde ide cetvrta? izvinite ako je off topic
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Blue
Urednik
Urednik



Registrovan: 21 Jul 2009
Poruke: 2756
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Apr 05, 2014 7:23 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pogledaj donju sliku i oznake. Pretpostavljam da je tvoj SPDT, a ono sto zelis je DPST.

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
riba1990
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2014
Poruke: 80
Lokacija: Surdulica

PorukaPoslao: Sub Apr 05, 2014 7:35 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ovakav je moj.
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
FEK@
Akvarista



Registrovan: 23 Nov 2009
Poruke: 534
Lokacija: Niksic

PorukaPoslao: Uto Jan 26, 2016 1:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ima li neko ideju ? kako napraviti ovaKav poklopac ?
http://aquariuminfo.org/images/DSC_0561.jpg
http://imdms.co/wp-content/upl.....88x666.jpg
https://www.howtosetupaplantedtank.com/wp-content/uploads/2013/03/testimonial-2.jpg
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
PlovakK
Akvarista



Registrovan: 07 Mar 2016
Poruke: 20
Lokacija: Varvarin,BGD

PorukaPoslao: Sre Apr 13, 2016 12:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ovo je moja hauba,za pravljenje haube od lepljene ploče je zadužen moj deda,a za rasvetu moj tata.U haubi su ugrađene dve štedljive od po 18w:

Image


Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Potpuni početnik i moj prvi akvarijum Popac86 Početak u akvaristici 1 Čet Mar 07, 2024 9:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Filtracije vode u akvarijum Viktor Kotor Početak u akvaristici 2 Čet Dec 14, 2023 9:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Preporuka za led rasvjetu akvarijum o... brankorad Rasveta 2 Ned Okt 01, 2023 10:33 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Oprema za akvarijum srki.acs Ponuda 1 Uto Avg 08, 2023 4:47 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka fabricki akvarijum ljiki Akvarijumi 2 Uto Avg 01, 2023 7:57 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License