Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Odmascivanje stakla Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Djile
Akvarista



Registrovan: 04 Mar 2010
Poruke: 136
Lokacija: BG, Rakovica

PorukaPoslao: Sub Mar 01, 2014 12:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Prilikom formiranja akvarijuma sljunak nije dobro ispran i ostao je suvise "masan" i stakla su sad u losem stanju. Sta od sredstava smem da koristim da bih oprao stakla, a da ne ostetim silikon?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Mar 01, 2014 12:29 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Looniz
Akvarista



Registrovan: 08 Dec 2012
Poruke: 944
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Mar 01, 2014 5:19 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sljunak masan? Odakle je taj sljunak?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Djile
Akvarista



Registrovan: 04 Mar 2010
Poruke: 136
Lokacija: BG, Rakovica

PorukaPoslao: Sub Mar 01, 2014 5:22 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kupio sam ga u jednom od pet sopova, vecih...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Looniz
Akvarista



Registrovan: 08 Dec 2012
Poruke: 944
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Mar 01, 2014 7:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ja sam kupovao nekoliko vrsta peska na nekoliko mesta i nikada nije bio masan.. Ako je akvarijum pod vodom, onda nista osim trljanja sundjera, ako je prazan onda mozes sircetom, ja sam tako prao svoje akvarijume.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Pon Mar 03, 2014 8:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako je akvarijum lepljen akvaristickim silikonom, onda mozes sa 99% hemije na trzistu da operes staklo ( ako je prazan ).
Ono sto malo buni jeste : Da li si ti siguran da je od peska ta masnoca ?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Djile
Akvarista



Registrovan: 04 Mar 2010
Poruke: 136
Lokacija: BG, Rakovica

PorukaPoslao: Pon Mar 03, 2014 10:54 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Fabricki atmanov, bice prazan na redu je godisnje ciscenje i menjanje postavke...

Siguran sam da je od sljunka/peska. Bio je toliko masan da ga nisam uspeo dovoljno iskuvati prvi put, ali vec je bilo kasno kada sam ga stavio u aq. A i ne pada mi na pamet od cega drugog bi mogla da se pojavi masnoca...?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jongi
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 31 Avg 2010
Poruke: 293
Lokacija: Beograd-NBG

PorukaPoslao: Uto Mar 04, 2014 2:04 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Da nemas mozda japanke u akvarijumu?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Djile
Akvarista



Registrovan: 04 Mar 2010
Poruke: 136
Lokacija: BG, Rakovica

PorukaPoslao: Sre Mar 05, 2014 6:59 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nemam. Drzim ancistruse, neonke i kozice.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Dimenzije stakla za akvarijum Zivadin Uradi Sam (DIY) 7 Uto Jul 20, 2021 10:46 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Cene stakla? AleksandaT90 Ostala oprema 1 Sre Nov 11, 2020 12:41 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka CENA stakla StefanB97 Ostala oprema 2 Čet Feb 28, 2019 1:41 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kako mozemo biti sigurni da stakla/sp... Suncokret Početak u akvaristici 4 Pet Feb 15, 2019 4:20 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Akvarijum od 220l sa debljinom stakla... Zivadin Akvarijumi 6 Sub Okt 13, 2018 11:38 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License