Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Mutna voda Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Deadpool
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 24 Jul 2013
Poruke: 3
Lokacija: Lapovo, Kragujevac

PorukaPoslao: Pet Mar 14, 2014 8:40 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav svima, pre neki dan sam kupio japanku, i posto nisam kod kuce, morao sam da je stavim u balon od 5 litara na 3 dana dok se ne vratim. Sad kada sam ustao voda je nekako sva pobelela a na dnu flase se nahvatalo nesto srebrnasto... u flasi je posadjena 1 biljka cisto da bar malo proizvodi kiseonik i da ubaci bakterije. Da li je bezbedno da danas ubacim tu ribu u akvarijum sa ostalim japankama ili je to neka vrsta bolesti za koju nisam cuo? Hvala Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pet Mar 14, 2014 8:40 am Snimi Poruku Nazad na vrh

jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Pet Mar 14, 2014 9:08 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Prebaci je odmah u akvarijum. Nije to nikakva bolest, vec se voda zamutila jer nema filtracije i protoka, plus sto japanke nisu bas najidealnije za akvarijume jer su hladnovodne ribe i dosta prljaju vodu. Nadam se da ti je akvarijum vece litraze...
Napisi u profilu odakle si. Pozdrav! Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Deadpool
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 24 Jul 2013
Poruke: 3
Lokacija: Lapovo, Kragujevac

PorukaPoslao: Pet Mar 14, 2014 9:17 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jeste, 80l je sa 3 ova je 4. i nisu toliko velike tako da jos uvek mogu u njega Very Happy Hvala
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Bela mutna voda Maridza Početak u akvaristici 5 Uto Sep 12, 2023 12:06 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Voda Borca vuce ka povrsini EmEmily Bolest 3 Uto Jul 11, 2023 2:23 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mutna voda i ribe na povrsini Bagzi80 Početak u akvaristici 12 Sre Okt 27, 2021 2:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mutna voda Likan Početak u akvaristici 7 Pon Feb 15, 2021 2:03 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Voda "Mutna, mlecna, prasnjava ... goran012 Početak u akvaristici 3 Uto Nov 03, 2020 5:24 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License