Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Planarija Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Uto Dec 24, 2013 8:28 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Nema potrebe da ubacujes bilo sta od lekova i sl. Pojava planarije je u glavnom direktno povezana sa viskom organskog otpada ,losom filtracijom i losom higijenom ak. Posle one "generalke" koju smo uradili i s'obzirom da umereno hranis ribe i to jednom dnevno,dodavanja jos jednog filtera ,ne verujem da je planarija u putanju. Ubaci moliku, one su stare 'kljucare" kao sto sam vec rekao ranije, kao kokoske su, samo nesto kljucaju po ak citav dan. Pokljucace i crvica, ne brini! Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Dec 24, 2013 8:28 am Snimi Poruku Nazad na vrh

cojasoko
Akvarista



Registrovan: 12 Sep 2012
Poruke: 182
Lokacija: smederevo

PorukaPoslao: Uto Dec 24, 2013 2:29 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

onda ubacujem moliku da ga sredi Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
reventon
Akvarista



Registrovan: 03 Jun 2012
Poruke: 2004
Lokacija: Beograd, Banovo Brdo

PorukaPoslao: Uto Dec 24, 2013 3:01 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ili ubaci kog barbusa, ti jedu sve sto se krece Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Looniz
Akvarista



Registrovan: 08 Dec 2012
Poruke: 944
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Uto Dec 24, 2013 3:34 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ili borca, koji takodje jede sve sto mrda. Kod mene je sredio hydru za nepunih nedelju dana.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
stevlada
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 23 Apr 2012
Poruke: 8
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Uto Dec 24, 2013 3:55 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

na ovom linku možeš videti i zamku za planariju.
http://www.youtube.com/watch?v=saU7S2ybskw
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Uto Dec 24, 2013 6:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh


Link

Evo jednog interesantnog videa! Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
cojasoko
Akvarista



Registrovan: 12 Sep 2012
Poruke: 182
Lokacija: smederevo

PorukaPoslao: Uto Dec 24, 2013 7:06 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

reventon ::
Ili ubaci kog barbusa, ti jedu sve sto se krece Very Happy


trenutno se ne migolji nista i tako je od sinoc a izgubih vid trazeci planariju po akvarijumu danas, mozda je pojela odrasla kraljevska neonka.
Barbusa imam u drugom akvarijumu i ako zatreba ubacicu i njega Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
krlle83
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 02 Jan 2012
Poruke: 614
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Pet Mar 14, 2014 8:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

U akvarijumu koji nije radio dugo a ima vode planarija vrslja. Odem do VET apoteke Panacur 10gr 700 din !!
Nisu normalni.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
jovica
Urednik
Urednik



Registrovan: 13 Maj 2012
Poruke: 2547
Lokacija: Smederevo

PorukaPoslao: Pet Mar 14, 2014 8:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ako ti je to neka zabokrecina od akvarijuma, bez riba, ja bih to iz pocetka, od nule...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
krlle83
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 02 Jan 2012
Poruke: 614
Lokacija: Nis

PorukaPoslao: Pet Mar 14, 2014 8:26 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ma to mi je bio karantinski ali nije aktivan bio neko vreme samo voda. Nego reko da ih pobijem pre nego da radim ciscenje.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuMSN Messenger
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Planarija??? jajzy Ostali Stanovnici 9 Čet Apr 07, 2016 8:45 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Problem sa algama (mnozina)! + planarija fuzie Alge 10 Pet Feb 13, 2015 1:16 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License