Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Problem sa algama na staklo Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
materijalmen
Akvarista



Registrovan: 17 Feb 2013
Poruke: 66
Lokacija: Sombor

PorukaPoslao: Čet Mar 20, 2014 12:22 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Akvarijum je od 75lit, 2ml easycarbo svaki dan, i prihrana (,ikro+makro elementi), 24W + 18W sylvania gro lux (stara preko 10 godina Twisted Evil Bravo )




Na slikama i ne vidi se, ali dobro se vidi da providan crev sada ima mat zuckastu-belu boju.
Svetlo radi obicno 6-8 sati dnevno....
Sta dalje...?[img]Image[/img]
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Čet Mar 20, 2014 12:22 am Snimi Poruku Nazad na vrh

materijalmen
Akvarista



Registrovan: 17 Feb 2013
Poruke: 66
Lokacija: Sombor

PorukaPoslao: Pet Mar 21, 2014 11:38 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Danas sam pogleda crev i primetio sam da alge ili sta su vec imaju zutu boju...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
n1kolaola
Akvarista



Registrovan: 03 Jul 2011
Poruke: 152
Lokacija: Petrovaradin

PorukaPoslao: Sub Mar 22, 2014 12:50 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

sundjer, i lagano obrises staklo


(cist sudnejr naravno, i nikako zelenu grubu stranu)
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
materijalmen
Akvarista



Registrovan: 17 Feb 2013
Poruke: 66
Lokacija: Sombor

PorukaPoslao: Sub Mar 22, 2014 9:16 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

I sta mislis, od cega imam taj zuti puding u crevima za kanister filtar? Jer to mi je veci problem a cudno je takodje posto dodajem easycarbo...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Problem sa strujanjem vode Maridza Početak u akvaristici 4 Pon Jun 19, 2023 2:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Problem sa ponasanjem ribica Milivoje Lampa Bolest 11 Pet Jan 27, 2023 12:53 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Problem sa algama Milivoje Lampa Alge 16 Uto Jan 10, 2023 11:35 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Problem širih razmera Daniel Filipovich933 Početak u akvaristici 11 Sub Dec 03, 2022 7:20 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Pomoc problem sa black moly Milivoje Lampa Ribe 1 Sre Sep 28, 2022 9:01 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License