Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 White Path... Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
plavsic88
Koristan akvarista



Registrovan: 25 Feb 2012
Poruke: 1307
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Sre Mar 12, 2014 7:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Akvarijum zapremine 22l,ali sa podlogom i skejpom ima oko 12l.Filter 9l,standardni 3-komorni spoljasnji.
Hranjiva podloga RF+Osmocot.Podloga granulacije oko 3mm + beli sitni pesak.
Od bilja za sad Cuba za dalje cu videti.
Osvetljenje led trake,oko 6m,iskreno ne znam koje su im specifikacije tako da je ovo eksperiment sa osvetljenjem.
Ceo akvarijum,hauba,osvetljenje itd je DIY.Napravio sam neku cudnu "haubu\stelazu" nije jos potpuno gotovo sa nekim detaljima ali dobro.
Od zivog sveta ce doci kozice i mooooozda neka jako sitna riba,nisam jos odlucio da li i sta uopste Smile
par slika cele price...

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
Eto toliko za start Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sre Mar 12, 2014 7:58 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

n1kolaola
Akvarista



Registrovan: 03 Jul 2011
Poruke: 152
Lokacija: Petrovaradin

PorukaPoslao: Sre Mar 12, 2014 8:37 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

jako dobro osmisljeno ovo sa klizacima sa strane Smile

svaka cast
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
dachacezar
Akvarista



Registrovan: 05 Jan 2014
Poruke: 64
Lokacija: Beograd Borca

PorukaPoslao: Sre Mar 12, 2014 9:51 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Svaka cast na strplenju i zivcima za rasvetu i naravno za scaping, mnogo lepo izgleda za tako malu litrazu Bravo Bravo Sve pohvale Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Salvatoree
Akvarista



Registrovan: 30 Jun 2012
Poruke: 342
Lokacija: Indjija

PorukaPoslao: Sre Mar 12, 2014 10:47 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ko bombona, imam jedan predlog da stavis neki sitniji raster da se ne vide LED nego samo svetlost da pada, ovako kad je podignuta radveta do vrha vide se trake kako si lepio i slicno pa cisto malo dekorativno....

Inace fantasticna ideja, voleo bih da vidim rincip rada, da slikas malo kako funkcionise, ili ako imas slike dok si pravio haubu Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraYahoo Messenger
Salvatoree
Akvarista



Registrovan: 30 Jun 2012
Poruke: 342
Lokacija: Indjija

PorukaPoslao: Sre Mar 12, 2014 10:48 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Zabravih da pitam sta planiras u njemu, kozice? Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autoraYahoo Messenger
djole-80
Akvarista



Registrovan: 09 Mar 2014
Poruke: 22
Lokacija: beograd,rakovica

PorukaPoslao: Sre Mar 12, 2014 11:07 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mislim da nece imati dovoljno svetla sa tim led diodama,lepo si ga skockao
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
plavsic88
Koristan akvarista



Registrovan: 25 Feb 2012
Poruke: 1307
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Čet Mar 13, 2014 12:13 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Hvala vam Smile
Salvatoree nisam slikao prilikom izrade,nisam se setio...sto se tice toga se vide trake,one se vide samo pri slikanju tj kad sam u tom nivou,kad se sedi ispred akvarijuma normalno,nista se ne vidi.
E sad vidi se naravno kad je hauba skroz gore podignuta,na zadnji nivo,samo sto tu dolazi jos jedno staklo,nisam ga jos isekao,tako da hauba nece ici gore Smile
da,kozice ce ici Smile
Djole,napisah vec da je ovo eksperiment sa osvetljenjem,videcemo...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
vorens
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 03 Apr 2012
Poruke: 438
Lokacija: Arandjelovac

PorukaPoslao: Čet Mar 13, 2014 2:51 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

plavsicu moraces ponovo iz pocetka sve,rasklopi blago meni ovo pa korak po korak uz fotografiju... ja pojma nemam kako si ovo napravio,jel si prvo sipao vodu pa kamenje,biljke pa pesak??ovo je prava mozgalica.. Shocked Shocked
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nesha barajevac
Urednik
Urednik



Registrovan: 20 Sep 2012
Poruke: 1731
Lokacija: Novi Zeland

PorukaPoslao: Čet Mar 13, 2014 8:40 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Skejp je fantastičan a što se tiče svetla- vidićemo. CO2 ?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
plavsic88
Koristan akvarista



Registrovan: 25 Feb 2012
Poruke: 1307
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Čet Mar 13, 2014 10:34 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

hehehe vorens Very Happy
sve po ps sam radio Wink
nesho,hvala,CO2 danas cim stignem,DIY varijanta.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
sumi
Akvarista



Registrovan: 05 Apr 2012
Poruke: 736
Lokacija: Beograd-Rakovica(4.2.1986)

PorukaPoslao: Čet Mar 13, 2014 10:49 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Tako malo prostora,a tako mocno izgleda,bravo...bas me interesuje kako ce cuba napredovati sa led trakama jedva cekam update SmileSmileSmile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Andjelija
Akvarista



Registrovan: 29 Nov 2012
Poruke: 432
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Čet Mar 13, 2014 11:06 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Predobro izgleda, svaka cast!
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Icethunder
Akvarista



Registrovan: 17 Jun 2013
Poruke: 306
Lokacija: BEOGRAD

PorukaPoslao: Čet Mar 13, 2014 11:09 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Jako lepo složen hard,kamenje lepo skockano,postignut efekat dubine,dopadami se kombinacija dvobojne podloge.Možda samo pozadi siva pozadina da se dobije još lepši efekat ovako lepo skockanog harda.Mene takođe zanima kako će ovo sve da gura uz ovakav vid rasvete(baš šteta(predpostavljam) da finansije ograničavaju c02 sistem).Svakako pratim dalji tok ove priče Bravo
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
plavsic88
Koristan akvarista



Registrovan: 25 Feb 2012
Poruke: 1307
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Sub Mar 22, 2014 1:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

malo dodatak,cisto ukrasno,a planiram i jos na medju spratu da napravim wabi kusa,iz razonode.Sto se tice akvarijuma samog,bilje nije propalo,da ga ne ureknem.co2 u kucnoj varijanti pumpa kao besan,uskoro verovatno i mikro i makro krecem...

Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Sub Mar 22, 2014 3:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mislim da to svetlo neće biti dovoljno jako, ali ubrzo ćeš videti.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Problem sa white cloud-om Alfa Bolest 5 Uto Dec 24, 2019 12:04 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Malawi white 160l saramladji Afrički ciklidi 30 Pon Feb 04, 2019 1:10 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka White Ghost 300L Strahinja025 Akvarijumi 46 Pon Jan 15, 2018 5:48 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Moj Juwel RIO 300 White Žarke Akvarijumi 112 Pon Feb 08, 2016 11:32 am Pogledaj zadnje poruke
Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati White fin ornate tetra nemanjask Arhiva Malih Oglasa 0 Uto Avg 05, 2014 5:51 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License