Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Da li bi ovo moglo da se ugradi u Juwel? Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Sijamski_Mrmot
Akvarista

Registrovan: 03 Mar 2014

PorukaPoslao: Sre Mar 26, 2014 8:46 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pozdrav,

Naleteo sam na ovo na internetu pa me zanima, mišljenje vas iskusnijih da li bi ovo moglo biti rešenje problema kako pojačati osveteljenje ispod fabričke haube?
Arcadia light system

U pitanju je aq Juwel Rekord 700, kao što već svi znaju ispod haube Rekord aq nema mnogo slobodnog prostora da bi se ugradjivalo komplet svetlo, medjutim koliko vidim (ili mi se čini?) ovde je sva "mehanika" na dodatku koji ide van aq a ispod haube bi bukvalno trebalo samo izbušiti dve rupe i pričvrstiti te providne nosače i ubaciti neonku?

Ovo ima i u jačem paketu za 36-38W neonke ali mislim da dužina nikako ne bi odgovarala...

Molio bih za mišljenje nekog iskusnijeg?
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
AquaShop
Sponzor

PorukaPoslao: Sre Mar 26, 2014 8:46 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

Sijamski_Mrmot
Akvarista

Registrovan: 03 Mar 2014

PorukaPoslao: Sre Apr 02, 2014 12:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

rešio pitanje dodatne rasvete, info na mojoj temi o akvarijumu Smile
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka JUWEL primo 70 Dragonstone (FOTO/VIDE... Gagi22 Akvarijumi 7 Čet Okt 01, 2020 7:47 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Prvi akvarijum - Juwel Primo 70l Floki Akvarijumi 5 Uto Jul 28, 2020 12:13 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Zemunsko more (Juwel Lido 120) mboban Morski Akvarijumi 30 Uto Jun 09, 2020 11:50 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka 240l juwel rio Kimi94 Akvarijumi 6 Ned Apr 12, 2020 3:27 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Plavi deo od juwel hranilice zlatnozrno Tražnja 7 Ned Apr 12, 2020 3:27 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 

eXTReMe Tracker