Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 potrebna cryptocoryna Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
Objavi na Facebook
Autor Poruka
klincha
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 49
Lokacija: vranje

PorukaPoslao: Uto Nov 03, 2009 2:54 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Potrebna mi je cryptocoryna wendtii brown,u zamenu nudim bluxa japonicu,treset ili novac.

Odgovori na pp.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuYahoo MessengerMSN Messenger
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Uto Nov 03, 2009 2:54 am Snimi Poruku Nazad na vrh

Bojan
Vlasnik
Vlasnik



Registrovan: 25 Feb 2009
Poruke: 6720
Lokacija: Novi Sad

PorukaPoslao: Uto Nov 03, 2009 6:24 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Ce resimo Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji emailPoseti sajt autora
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Ovaj forum je zaključan i ne možete pisati, odgovoriti ili menjati teme
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Potrebna ponuda mekanih korala G.Blagojevic Tražnja 0 Uto Mar 15, 2022 12:14 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Potrebna anemona Plivac Mali Oglasi 0 Pet Nov 13, 2020 5:40 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Mahovina potrebna popindeed Arhiva Malih Oglasa 1 Čet Avg 20, 2020 2:53 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Potrebna Drezga VURDOK Arhiva Malih Oglasa 0 Uto Avg 11, 2020 9:56 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Dobio sam akvarijum - Potrebna pomoc ... Milos88Ng Početak u akvaristici 6 Ned Avg 02, 2020 12:24 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License