Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Najlepsi akvarijum 2014 Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
moma95
Akvarista



Registrovan: 15 Apr 2012
Poruke: 124
Lokacija: novi sad

PorukaPoslao: Pon Apr 07, 2014 5:14 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Akvarijum je duzine 140 sirine 30 visine 40 akvarijum cisti spoljni stakleni filter sa atman pumpom 600l na h.Oskomot ,preko njega hranjiva podloga i crni biom sljunak 25 kg rasveta je 2 neonke od 36 w.Od biljaka tu su Glosso,eleocharis parvula i javanska mahovina..akvarijum je radjen na fazon iwaguma...od ribica tu su 3 plave neonke,10 neonki (ne znamo tacan naziv Very Happy ) 2 Corydoras venezuela black, 2 dimno crna skalara, 2 apistogramma agassizi-Double red, 1 kribenzis, i jedna gupika muzijak Smile
Image
Image
Image
Image
Image
Image
ovo je razlog dimenzija akvarijuma Smile

Image
Image
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Pon Apr 07, 2014 5:14 pm Snimi Poruku Nazad na vrh

plavsic88
Koristan akvarista



Registrovan: 25 Feb 2012
Poruke: 1307
Lokacija: Sremska Mitrovica

PorukaPoslao: Pon Apr 07, 2014 5:24 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

malo pretenciozan naziv,ali ok Smile
lepo izgleda....ja bih to kamenje u sredini malo drugacije slozio,i izbacio ovo ostalo kamenje koje nije iste teksture kao glavni komadi kamena...kontam da ni ne planiras da ides po striktnim pravilima iwagumija,pa onda ni nema veze.Ja to ovako kazem,moje misljenje...pozzz
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Sijamski_Mrmot
Akvarista



Registrovan: 03 Mar 2014
Poruke: 277
Lokacija: Beograd, Labudovo Brdo

PorukaPoslao: Pon Apr 07, 2014 5:58 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Preslabo je ovo svetlo za čisto crnu podlogu Smile

Odlična ideja za uklapanje u ugao dnevnog boravka ali plašim se da ima još mnooogo do realizacije naslova hehehe, naročito zato što nas ima još tu koji smo formirali nove aq u 2014 Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji email
gotika
Akvarista



Registrovan: 14 Feb 2012
Poruke: 887
Lokacija: zemun

PorukaPoslao: Pon Apr 07, 2014 6:00 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

kao prvo akvarijum je lep mada ima dosta tu jos da se radi i sreduje dimenzije akvarijuma ostavljau dosta prostora za rad -mastu !kao dugo svakome je svoj akvarijum lep !kada sam procitao naslov teme mislio sam da je otvoren konkurs za najlepsi akvarijum u 2014 god !
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Nensi
Akvarista



Registrovan: 22 Jun 2013
Poruke: 681
Lokacija: Beograd,Mirijevo

PorukaPoslao: Pon Apr 07, 2014 6:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

I ja pomislila konkurs Very Happy Ne znam da li misliš da ideš na iwagumi postavku,ali kombinacija riba baš i nije za Iwagumi.Nisam videla Korije i Gupike,niti Skalare.Sve u svemu samo napred Bravo Biće to bombonica kad se razvije Wink Mada,ja sa ovim dimenzijama ne bih išla na Iwagumi,po meni Iwagumi ne izgleda lepo u velikim akvarijumima,ali to je samo moje mišljenje Smile
PS.Mogli bi neki konkurs (takmičenje) da organizujemo,a? Very Happy Ako i bude neko takmičenje,treba to da se napravi po kategorijama,npr. najlepši iwagumi,najlepši nano...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
HORUS
Koristan akvarista


Opomene: 2
Registrovan: 21 Avg 2012
Poruke: 2655
Lokacija: Bela Crkva

PorukaPoslao: Pon Apr 07, 2014 10:36 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Sa tom rasvetom zaboravi na gloso i elocharis parvulu. Nema teorije da rastu u takvim uslovima. Sa tako slabim svetlom moraćeš da uzgajaš neke MNOGO nezahtevnije biljke.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
calvus
Slučajni Prolaznik



Registrovan: 11 Apr 2014
Poruke: 5
Lokacija: Zemun

PorukaPoslao: Sub Apr 19, 2014 4:03 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Mnogo imas jos da ucis o dekoracij ak (beli kamen na crnoj podlozi ZLO).
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Djopa
Akvarista



Registrovan: 26 Dec 2013
Poruke: 113
Lokacija: Vracar, Beograd

PorukaPoslao: Sub Apr 19, 2014 5:17 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Skroman naslov teme. Odlicna litraza i dimenzije i jos mnogo posla. Daleko je jos od najlepseg akvarijuma, ali bi mogao da bude. Po podlozi bi se reklo da treba da bude biljni a rasveta je dobra za gajenje pecuraka Very Happy
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
simici789
Akvarista



Registrovan: 12 Jan 2012
Poruke: 639
Lokacija: Beograd

PorukaPoslao: Sub Apr 19, 2014 5:21 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Bas lepe dimenzije, mozes tu stvarno svasta i da probas i da se igras. Samo bi da ti skrenem paznju da uz hranjivu podlogu i osmokot ubiljis akvarijum mnogo vise jer ces verovatno imati bum algi ovako. Ubaci makar nesto od plutajucih biljki da "pokupi" visak hranjivih materija iz vode dok se sve ne ustali, pa ces ih posle lako odstraniti iz akvarijuma.
Postavi slike stanovnika sto pre Smile.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Laki
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Jan 2014
Poruke: 1684
Lokacija: Makce (Vel. Gradiste)

PorukaPoslao: Uto Apr 22, 2014 12:10 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

mozda decko ima vise akvarijuma pa mu ovaj najlepsi..inace ja koji sam laik za slatku vodu mogu reci da sam se ovde nagledao mnogo boljih akvarijuma po x puta......al dobro sad desi se...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu porukuPoseti sajt autora
profiterole
Akvarista



Registrovan: 03 Dec 2013
Poruke: 573
Lokacija: Beograd,Centar

PorukaPoslao: Uto Apr 22, 2014 12:20 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

ja sam mislila da je poceo konkurs Smile)
ima uslove da bude najlepsi,uzmi u obzir sve sto su ti do sada napisali,ziva istina! od belog kamenja do buuum algi i svetla.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Biljke za Južnoamerički biotop akvarijum BlackRaven Biljke 0 Sre Apr 10, 2024 10:44 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Novi akvarijum Onix21 Uradi Sam (DIY) 0 Uto Apr 09, 2024 3:38 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Potpuni početnik i moj prvi akvarijum Popac86 Početak u akvaristici 1 Čet Mar 07, 2024 9:37 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Filtracije vode u akvarijum Viktor Kotor Početak u akvaristici 2 Čet Dec 14, 2023 9:39 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Preporuka za led rasvjetu akvarijum o... brankorad Rasveta 2 Ned Okt 01, 2023 10:33 am Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License