Akvaristika forum
Pretraga • Pravilnik • Album • Profil • Proveri privatne poruke • Lista članova • Registruj se Uloguj se
 akvarijum.org • Baza biljaka • Slike • Tekstovi • Video • Kalkulator • Kontakt • Marketing
 Oh, kakav predivan dan, moracu da zapamtim datum... Pogledaj sledeću temu
Pogledaj prethodnu temu
Napiši novu temuOdgovori na poruku
Objavi na Facebook
Autor Poruka
Labeo Bicolor
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 616
Lokacija: Sremska Mitrovica 022

PorukaPoslao: Sub Avg 21, 2010 7:50 am Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Celu noc oka nisam sklopio, za*ebavam se celu noc...prokuvavam pesak, kamenje i raznorazna sra*a i taman kad sam napunio nesto vode u akvarijum....kad ono medjutim, izvalim da pusta negde napred s donje strane....ali onako kap po kap (ok, tri po tri).... 21.08.2010. je moj dan definitivno, ovo mi se ni pre 12 godina nije desilo...jednostavno, kad te hoce onda ne moze da te promasi!!! Testirao sam ga i sve je bilo ok, ali zasto mi sve ne bi bilo uke*ano na kraju :/ Odoh ja da 'ladim noge u akvarijumu, taman kad se probudim ispraznice se jedno 3 dl vode Very Happy u 3 p. lepe m. Wink Sra*a svih akvarista sveta, ujedinite se, vodite ljubav, razmnozavajte se.... sto da ne...
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
AquaShop
Sponzor






PorukaPoslao: Sub Avg 21, 2010 7:50 am Snimi Poruku Nazad na vrh

No 1
Akvarista



Registrovan: 17 Avg 2009
Poruke: 3517
Lokacija: Belgrade

PorukaPoslao: Sub Avg 21, 2010 12:13 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Pa u principu sve ovo se radi po danu, barem je tako kod mene. Noc je noc, ako nista slabije se vidi. Ja krenem ujutro i ako nesto krene naopako imas ceo dan na raspolaganju.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
nikouro
Urednik
Urednik



Registrovan: 14 Feb 2010
Poruke: 6529
Lokacija: Beograd - Urosevac 19.12.1973g.

PorukaPoslao: Sub Avg 21, 2010 1:05 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

Kad te krene onda te bas krene ... kazu stari ljudi. Sad polako vidi kolika je steta i kako da se to sanira, pa sve iz pocetka. Najbitnije je da ne izgubis volju i zelju za akvaristikom.
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Labeo Bicolor
Akvarista


Opomene: 1
Registrovan: 07 Avg 2010
Poruke: 616
Lokacija: Sremska Mitrovica 022

PorukaPoslao: Sub Avg 21, 2010 6:27 pm Snimi Poruku Odgovoriti sa citatomNazad na vrh

No 1 ::
Pa u principu sve ovo se radi po danu, barem je tako kod mene. Noc je noc, ako nista slabije se vidi. Ja krenem ujutro i ako nesto krene naopako imas ceo dan na raspolaganju.


Ma ne brate, ja sam njega finalizirao samo, sedmodnevni test je bio ok, sve je bilo ok, ali eto, u jednom trenutku primetim da je postolje vlazno... Verovatno dotrajao silikonski lepak, mator je to akvarijum, ali ne odustajem nikada!!! Wink

nikouro ::

Citat:
Kad te krene onda te bas krene ... kazu stari ljudi. Sad polako vidi kolika je steta i kako da se to sanira, pa sve iz pocetka. Najbitnije je da ne izgubis volju i zelju za akvaristikom.



Ma ne sekiraj se, toliko sam se smorio i blicne mi "nece moci"... Oformio sam dva manja, jedan 33l i jedan 45l, u prvom su gupike, yelow, black molly, koridorasi i ancistrusi, a drugi se ciklira... Pa kad se isciklira taj veci u njega saljem samo gupi Smile U medjuvremenu, stici ce mi jos jedan preko 100 l Smile Milina Wink
Pogledaj profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:      
Napiši novu temuOdgovori na poruku
 Skoči na:   

Srodne Teme
Tema Autor Forum Odgovori Poslao
Nema novih poruka Kakav je ovo kamen? Juki Početak u akvaristici 1 Uto Jan 24, 2023 7:40 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kakav je Eheim Professionel 3 2073 ka... WoodyAllen Filteri i pumpe 4 Sre Maj 27, 2015 5:59 am Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kakav je ovo puž? DevilFish Ostali Stanovnici 3 Sre Maj 01, 2013 7:46 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kakav muzjak za ovu gupiku?? Kristina Guppy fun club 7 Sre Maj 09, 2012 9:11 pm Pogledaj zadnje poruke
Nema novih poruka Kakav filter za ciklide? plavsic88 Uradi Sam (DIY) 2 Pet Mar 30, 2012 9:19 pm Pogledaj zadnje poruke

Linkovi: MyCity  Moj biljni akvarijum  Vaš Sajt  Pirane  Vaš Sajt  Vaš Sajt 




eXTReMe Tracker
Powered by Akvaristika
rss
Creative Commons License